Чому смартфон став гірше тримати заряд: 5 факторів

UPG

Коли у нас з’являється новий смартфон, на пару місяців він стає головним героєм нашого життя: ми наводимо його камеру навіть на старі меблі, щоб удесяте за день переконатися в тому, як круто він знімає; ми дивимося на його дисплей під різним освітленням і захоплюємося тим, що не бачимо жодної подряпини – словом, приділяємо смартфону стільки уваги, що кіт починає заздрити.

Проходить час, і деякі функції смартфона не працюють як раніше. Наприклад, він починає швидше розряджатися і довше заряджатися. Чому так відбувається? Читайте, щоб дізнатися.

Ви не оновили ПЗ

Знаємо, як можуть дратувати нагадування про це. Але якщо помітили, що смартфон почав довго заряджатися, то є сенс перестати натискати «не зараз». Виробники постійно покращують систему, у тому числі роблячи так, щоб акумулятор витрачав менше енергії. Тому, своєчасно оновлюючи програмне забезпечення, ви і батареї допоможете, і будете впевнені, що техніка працює на актуальному програмному забезпеченні.

Ви використовуєте неякісні аксесуари

Найкраще смартфону з тими, що йшли в комплекті, але вони, на жаль, ламаються. Якщо помітили, що аксесуари виходять з ладу, не варто їх «добивати»: від кабелю з проводами, що стирчать, і заломами девайс краще захистити. Такий провід може зашкодити контролеру, який потрібен для того, щоб смартфон не перезаряджався. Якщо контролер не спрацює, девайс може перегрітися, а елементи батареї деградувати.

Тому на місце аксесуарів, що зносилися, просто купіть нові від бренду-виробника смартфона

Ви дотримуєтеся неефективного сценарію використання

Тільки не закочуйте очі: ми не збираємося читати нотації про те, як багато часу сучасні люди проводять у смартфонах. При цьому, якщо ваш смартфон став довше заряджатися, можливо, йому потрібно більше відпочивати — як і вам, до речі!

Намагайтеся не користуватися смартфоном, коли він на зарядці — тим більше енергоємними програмами: у такі моменти він одночасно й отримує енергію, і віддає її, через що більше часу й йде. Коли наступного разу побачите відсотки батареї, вважайте, що це Всесвіт підказує зробити перерву від екрану.

А щоб допомогти девайсу під час зарядки насититися енергією по максимуму, відключіть Wi-Fi, стільникові дані, bluetooth та GPS. Можете навіть вимкнути смартфон зовсім – нехай повноцінно відпочине.

Ви не відключаєте і не видаляєте фонові програми, що не використовуються.

Існують програми, які «під’їдають» енергію акумулятора, навіть коли вони просто відкриті на фоні. У таких випадках здається, що смартфон почав заряджатися повільніше, хоча насправді це займає стільки часу, скільки має — просто паралельно заряд йде на ті програми.

Зараз у деяких смартфонах є технології, що контролюють енергоспоживання програм у фоновому режимі.

Ваш смартфон застарів

Хоч би як довго він тримав зарядку в перші місяці після покупки, згодом батарея деградує. Тут вже ви хоч якісь блоки живлення та кабелі пробуйте, навряд чи від цього буде толк – іноді просто потрібен новий смартфон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я