Як швидко зарядити смартфон – експерти поділилися лайфхаками

UPG

Прості методи допоможуть вам довше залишатися на зв’язку.

Під час відключення світла ізраїльтяни стикаються із серйозною проблемою – неможливість зарядити свій телефон. Існує низка лайфхаків, які допоможуть швидше зарядити батарею до повного заряду, щоб він міг довше вам прослужити.

Перейдіть на режим енергозбереження. Один з головних чинників, що впливають на витрату батареї, – це постійне підключення до мережі. Вимкнення Wi-Fi і мобільних даних, а також припинення оновлення застосунків дадуть змогу знизити споживання енергії, що сприяє швидшому заряджанню телефона.

Заряджайте від розетки. Багато хто воліє заряджати свій телефон через комп’ютер або в машині. Однак зазвичай стандартні розетки забезпечують більше потужності, ніж USB-порти, роблячи їх найкращим варіантом для ефективного заряджання.

Вибирайте якісні зарядні пристрої. Фальшиві зарядки можуть бути дешевшими, але вони можуть завдати шкоди акумулятору та знизити швидкість заряджання. Інвестуйте в надійний зарядний пристрій, щоб уникнути проблем з акумулятором і не стикатися з необхідністю ремонту телефону.

Зберігайте смартфон у прохолодному місці. Високі температури можуть негативно вплинути на заряджання та роботу акумулятора. Тому уникайте тривалого заряджання під прямими сонячними променями або в нагрітому салоні автомобіля.

Підтримка хорошого стану акумулятора також має важливе значення. Часте перезарядження або занадто низький рівень заряду можуть скоротити термін служби батареї. Намагайтеся підтримувати рівень заряду акумулятора телефону між 20% і 80% для досягнення найкращої продуктивності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я