Названо 5 головних правил, які обов’язково потрібно знати перед купівлею телефону

UPG

Як купити якісну техніку і не попастися на виверти продавців? Розповімо 5 хитрощів, які допоможуть придбати хороший телефон без переплати.

Перевірка на місці

Купуючи телефон, є багато пунктів, які потрібно перевірити відразу ж на місці:

  • Корпус. Це перше, на що слід звертати увагу. Злегка (!) натисніть на корпус, він не повинен «хрумтіти». Кнопки при натисканні також не повинні тріщати. А стілус має міцно «сидіти» у боксі. Не втрачайте пильність навіть у тому випадку, якщо продавець відкриває коробку при вас: у всіх великих мережах є свої пакувальники.
  • IMEI. Його потрібно перевірити з тим, що знаходиться під кришкою, та тим, що вибито на коробці. Після покупки IMEI порівнюють ще раз із тим, що пробити у чеках. Також не забудьте порівняти заявлену комплектацію із отриманою.
  • Перевірити екран на предмет сколів, навіть найдрібніших, можна за допомогою однотонної картинки. Тачскрин повинен легко реагувати на дотик.
  • Пам’ятайте, що головна функція смартфона – здійснення дзвінків. Не соромтеся попросити вставити свою сім-картку та зателефонувати. Перевірте якість звуку в динаміці та мікрофоні.
  • Зверніть увагу на камери смартфона, їх зазвичай дві. Зробіть кілька фото при різному освітленні, не забудьте перевірити селфі камеру.

Не купуйте з вітрини

Крім того, що такий телефон побував у руках багатьох людей, є ще багато причин відмовитися від придбання смартфона з вітрини.

Такі екземпляри часто падають під час огляду. У результаті деталі чи екран замінюються. Про цю заміну ви, звичайно ж, не знатимете.

Водонепроникні телефони часто перевіряються в ємностях з водою. Потім ці пристрої виставляють на вітрину.

Також продавець, коли виставляє товар на вітрину, робить це швидко та не завжди акуратно. Через це на дисплеї утворюються сколи та тріщини.

Найкраще при покупці попросити консультанта принести вам товар зі складу.

Відмовляйтесь від послуг

Навіть якщо ви купили телефон за вигідною ціною, вам можуть нав’язати безліч послуг та додаткових аксесуарів, які обійдуться вам у копійчину.

Намагайтеся в магазині не говорити про себе: де працюєте, чи є у вас діти чи батьки похилого віку. Консультанти одразу мотають цю інформацію на вус, а потім ненав’язливо пропонують вам «корисні» послуги. Продавці порадять поставити вам не просте, а міцне захисне скло, а також придбати захисний чохол. У цю категорію входить і встановлення антивірусної програми.

Намагайтеся пропускати такі пропозиції повз вуха і максимально докладно розпитувати про обрану модель.

Не беріть кредит

У таких послугах часто ховається багато «підводного каміння». Вам здається, що нічого переплачувати не будете, а насправді вартість телефону в кредит входить багато позицій: відсоток банку, комісія агенту та інші витрати магазину. Пам’ятайте: магазини та банки не працюватимуть собі на збиток.

Тому не поспішайте та накопичіть потрібну суму на бажаний смартфон. Поки ви накопичуватимете гроші, ви ще раз подумаєте, чи потрібна вам ця покупка. Може, можна купити телефон і дешевше.

Не слухайте продавців

Продавці часто одержують не однаковий відсоток від продажу, а фіксовану суму за продаж певної моделі телефону. Тому консультант намагається продати товар, за який отримає більше преміальних.

Також у магазинах часто оголошуються періоди певних моделей. У цей час продавці пропонують покупцям вказаний телефон, всіляко розхвалюючи його. Це трапляється зазвичай, коли у певної фірми виходить новинка, а в складах магазину залишилося ще багато попередніх моделей.

Купівля телефону не повинна бути спонтанною. Добре обміркуйте своє рішення і краще почитайте відгуки реальних покупців та попитайте у знайомих, які користуються вибраним вами пристроєм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я