Постійно рветься шнур для заряджання телефону: топ-5 перевірених способів уникнути поломки

UPG

Поломка шнура від зарядки – одна з найбільш наболілих тем у світі смартфонів. І стосується це не лише власників телефонів із «забороненим плодом» на задній кришці. Але, як і будь-яка проблема, пошкоджений шнур від зарядки також має своє рішення.

Скотч, ізолента

Ізолента та скотч — вірні соратники людини у боротьбі за лагодження пошкоджених предметів. Ними ремонтують усі. Рваний шнур також не зупинив умільців, і вони вигадали обмотати пошкоджене місце декількома шарами ізоленти або скотчу. Метод не дуже ефективний, але може допомогти «дотерпіти» до заміни шнура, якщо під рукою більше нічого не виявилося.

Пружинка кулькової ручки

Цей спосіб вже цікавіший. Все, що вам знадобиться, знаходиться під рукою — автоматична ручка. Розберіть її та вийміть пружинку. Ремонт не забере у вас багато часу. Зробити потрібно таке:

  1. Відігніть одну зі сторін пружини і протягніть її на частину стикування кабелю та порту USB.
  2. Поступово починайте переміщати спіраль, повільно накручуючи її по всій поверхні дроту.

Виконавши цю нескладну операцію, ви помітно збільшите час життя свого кабелю. Пружинка братиме на себе роль згинання та розгинання, тим самим звільняючи кабель від цієї «ноші». Єдиним мінусом цього методу є гострі кінці пружини, про які легко можна порізатися, а при належному зусиллі і проткнути палець. Будьте обережні.

Термоусадочна трубка

Найдієвіший і найефективніший спосіб у боротьбі за цілі дроти. Засновниками цього способу стали незадоволені електрики, яким явно не подобаються порвані кабелі. Суть полягає в надяганні термоусадочної трубки на пошкоджене місце з метою ізолювати дріт. Перед тим як нагрівати трубку, виберіть найнадійнішу і найстійкішу модель. Усе що вам знадобиться: фен (або запальничка) і сама трубка. Протягніть її в кабель, точно встановивши місце проблеми, увімкніть фен (або візьміть запальничку) і потихеньку почніть нагрівати трубку. У разі, якщо ви будете застосовувати запальничку, не перестарайтеся і не підносьте вогонь занадто близько до кабелю. Цей вид захисту найбезпечніший, найзручніший, і, як не дивно, досить непогано виглядає на кабелі. Можна вибрати різний колір трубки, що додасть кабелю більшої краси та оригінальності.

Нитка

Не можна сказати, що це ідеальний захист, але все ж краще, ніж нічого. Знадобиться звичайнісінька швейна нитка. Кількома шарами обмотайте всю пошкоджену поверхню. Захист буде, м’яко кажучи на “трієчку”, але до заміни дотягне.

Акуратне використання

Найефективніший і не витратний спосіб – акуратно користуватися кабелем. Багато людей не міняють дріт з моменту купівлі телефонів, використовуючи їх понад 2-3 роки. А в когось кабель ламається в перший же тиждень. Секрет цього способу полягає в тому, щоб акуратно переносити кабель, у кишені, у сумці й навіть у шухляді. Також не забувайте обирати місце під зарядку, особливо, якщо у вашому домі живе домашній улюбленець. Кішки, собаки, хом’яки – всі вони дуже люблять гратися і гризти незахищений дріт.

Акуратне використання – набагато ефективніше за всі вище зазначені методи боротьби з ураженими місцями. Але є ситуації, коли винуватцем стає час – його ще нікому не вдавалося перемогти.

Уважно стежте за своїм здоров’ям і здоров’ям своєї техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я