Як прискорити швідкість зарядки смартфона: 5 способів, які суттєво вам допоможуть

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

З кожною людиною періодично трапляється ситуація, коли вона виходить з дому і виявляє, що батарея телефону майже розряджена. І, як на зло, смартфон потрібен найбільше саме сьогодні, а переносний зарядний пристрій немає можливості придбати. Тому, буде не зайвим дізнатися кілька способів, які допоможуть швидше заповнити акумулятор телефону з мінімальними витратами за часом.

Залишити телефон у спокої

Значна частина заряду батареї смартфона витрачається на підсвічування великого і яскравого дисплея. І, якщо користувач постійно щось шукає в інтернеті, дивиться ролики, дзвонить або просто читає, при цьому намагаючись зарядити телефон, то процес може неабияк затягнутися. Найкращий вихід із ситуації, закрити додатки і залишити пристрій у спокої, даючи йому час заповнити заряд. Вивільнену годину можна витратити на себе, дім або сім’ю.

Реклама

Увімкнути режим польоту

Один з найефективніших способів для поповнення енергії телефону, активувати “Режим польоту”. Функція повністю відключає стільникову мережу, інтернет, Bluetooth, радіо, Wi-Fi, які крадуть дорогоцінний ресурс, навіть якщо телефон спокійно лежить у кишені. Значок літачка у верхній частині екрана підтверджує, що можливість приймати повідомлення та дзвінки до того часу, поки режим не буде закрито, відсутня.

Цей захід дає змогу за лічені хвилини заповнити заряд батареї і відмінно працює, коли час очікування обмежений. Якщо потрібно заощадити ресурс акумулятора на довгий термін, можна активувати “Режим польоту” на весь день, періодично відключаючи його, щоб зателефонувати або відправити повідомлення.

Вимкнути телефон

Вимкнений пристрій не витрачає енергію на підтримку працездатності дисплея, виявлення стільникових мереж, інтернету тощо. Час заряду смартфона у вимкненому стані скорочується вдвічі.

Однак важливо відзначити, що деякі сучасні телефони забезпечені контролерами, які використовують швидку фазу заряду акумулятора. Завдяки цій функції, час поповнення батареї увімкненого смартфона навіть менший, ніж за його повного вимкнення.

Заряджати телефон від розетки

Існує безліч способів відновлення енергії смартфона: через USB-порти на ноутбуці або комп’ютері, переносний зарядний пристрій, чохол-зарядка тощо. Усі пристосування ефективні, але щоб телефон виявився повністю готовим до роботи, потрібно почекати досить тривалий час. Тому, найпростіший і найшвидший спосіб зарядити телефон – використовувати оригінальний пристрій, що складається з адаптера і USB-кабелю. Зарядка від розетки набагато швидше подає струм (1,5A), ніж USB-порти на ПК (0,9А), і працює продуктивніше.

Зняти чохол

Усі сучасні мобільні пристрої працюють на іонно-літієвому акумуляторі. Цей вид накопичувача енергії довше служить і швидше заряджається. Єдине, чого він не любить – це перегрів. Оптимальна температура для роботи пристрою – 15 градусів за Цельсієм. Надмірне нагрівання телефону сприяє швидкій втраті енергії.

У цьому сенсі чохол відіграє не найпозитивнішу роль. Хоч він і захищає смартфон від падінь і пошкоджень, але через нього акумулятор нагрівається сильніше і швидше. У процесі поповнення енергії, телефон стає гарячим, а чохол перешкоджає охолодженню і виступає як термос. Тому, на час зарядки краще все зайве зі смартфона зняти.

Щоб прискорити час заряду телефону, не варто продовжувати користуватися пристроєм. Краще залишити його в спокої, поки акумулятор не заповниться. “Режим польоту” і повне вимкнення смартфона допоможуть менше часу витратити на відновлення ресурсу, тому що всі “розтратники” енергії (стільникова мережа, інтернет тощо) не працюють. Заряджати телефон найкраще від мережі, при цьому не забувати знімати з пристрою чохол, який спричиняє перегрівання акумулятора і сприяє його швидкому розряду.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ