Наші мобільні пристрої можуть бути схильні до перегріву, як і ми. Особливо влітку, коли температура повітря піднімається до занадто високих значень, і девайсам стає важче відводити тепло.
Не залишайте гаджети на вулиці
Смартфон (як і інші портативні пристрої) не можна залишати під палючим сонцем. При попаданні прямих сонячних променів досить швидко корпус девайса починає нагріватися. А наслідки можуть настати не одразу. Це небезпечно і смартфону, і власника.
Відмовтеся від щільних чохлів
Смартфону і так складно ефективно розсіювати тепло, що накопичується всередині нього. А якщо гаджет у чохлі, ситуація ще більше посилюється. Особливо якщо це щільний кейс без будь-яких отворів або, що ще гірше, чохол-книжка.
Ситуації бувають різні, але якщо немає необхідності, не варто заряджати пристрої при підвищеній температурі повітря. Причому це стосується, зокрема, і бездротової зарядки.
Не охолоджуйте девайс примусово
Багато користувачів припускаються помилки, намагаючись охолодити смартфон, який сильно нагрівся. Деякі навіть вирішують помістити його в холодильник, що робити не можна. Різкі перепади температури зроблять смартфону лише гіршим. А швидке охолодження у вологому середовищі може призвести до конденсації вологи всередині гаджета та короткого замикання.
Поганий стільниковий зв’язок впливає на нагрівання
Денис Кусков також зазначив, що чим гірша якість мобільного зв’язку, тим швидше нагріватиметься смартфон, а його розряд прискориться.
Так, не всі на це підуть, але влітку на вулиці за високої температури повітря краще звести до мінімуму або повністю відмовитися від частини ресурсомістких функцій вашого смартфона.
Використовуйте режим енергозбереження
Крім обмеження використання вами смартфона, ви також можете обмежити те, що телефон робить сам по собі. Для цього необхідно активувати режим, який є в більшості аксесуарів. Називатися він може по-різному: “Режим енергозбереження” , “Економія заряду батареї” або ще якось. Але суть одна.