Під час випуску нової версії смартфона деякі користувачі намагаються позбутися старої моделі, замінивши її більш “просунутим” апаратом. Такий підхід у фахівців викликає подив, оскільки у нових моделей є свої недоліки.
Першим і найважливішим аспектом є ціна. У перші 3-6 місяців після випуску такі гаджети коштують на порядок дорожче. Це зумовлено саме новизною. Ціна такої моделі обов’язково “впаде” протягом найближчого півроку.
Це трапляється з усіма брендами смартфонів, оскільки існують компанії-конкуренти, які випускають смартфони зі схожими характеристиками. Тому виробнику не вигідно занадто довго утримувати високу ціну на смартфон, який може коштувати дешевше. Адже в такому разі більш важливим є масовість продажів.
Нова модель не означає, що виробник не випустить вдосконалену версію даного смартфона. Зазвичай такі телефони мають приставку “PRO” до основної назви. Найчастіше вони не значно дорожчі за основну, але мають покращені характеристики.
Але не завжди варто гнатися за поліпшеною моделлю, оскільки іноді вона не має значних відмінностей для користувача. Виробникові досить трохи поліпшити один з параметрів, створюючи поліпшену версію, а ціна буде на порядок вищою за основну.
У таких випадках вартість базової версії падає, а оновленої – залишається на досить пристойному рівні. Варто уважно вивчати параметри оновленого телефону. Іноді простіше і вигідніше купити базову модель, оскільки “PRO” не має вагомих поліпшень характеристик.
Програмне забезпечення смартфона є одним із найважливіших показників. У нових апаратах намагаються встановити найкращу і оновлену версію ПЗ. Через це вона може глючити, не підключати або не встановлювати деякі програми та додатки, а базові функції можуть працювати зі збоями.
Що довше “обкатують” нове ПЗ, то кращим воно стає. Тому, якщо гаджет оснащений найновішою версією програмного забезпечення, то краще почекати кілька місяців, перш ніж виробники не виявлять усі похибки та баги.
Винаходячи нові функції та технології для свого смартфона, виробник сподівається на отримання хорошого прибутку від таких нововведень. Однак найчастіше страждають саме перші користувачі, яким доводиться “випробувати” на собі такі телефони.
Найчастіше вони дають збої, а їхнє лагодження обходиться дуже дорого, оскільки майстри тільки вчаться лагодити апарати зі значними технічними нововведеннями.
Саме тому, купуючи розрекламований смартфон з новими технологіями, користувач ризикує “нарватися” на те, що пропрацює він не довго. Усі оновлення тестуються і поліпшуються з часом. Варто трохи почекати і той самий найкрутіший смартфон вдасться придбати на кращих умовах.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…