Конструктивно флешка складається з мікросхеми пам’яті та контролера. Дані записуються всередину мікросхеми шляхом електричного заряду. Контролер же керує мікросхемою пам’яті. Річ у тім, що всередині USB flash-накопичувача контролер дуже примітивний – його робота сильно відрізняється від контролера SSD-накопичувача, який має цілу низку функцій, що зберігають пам’ять.
Через примітивний контролер, а також не завжди якісні мікросхеми пам’яті (хороша флешка і коштує дорого), зберігання файлів на такому накопичувачі не є надійним. Як правило, флешка призначена для перенесення інформації з пристрою А на пристрій Б і не більше того.
На жаль, навіть пристойна флешка може вийти з ладу через сильне електромагнітне випромінювання або вплив статичної електрики – такий девайс від цього не застрахований ніяк. Тому краще не сподіватися на цей накопичувач і не зберігати файли на ньому в довгостроковій перспективі.
Для цього краще придбати зовнішній HDD-накопичувач, який також підключається через USB.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…