Конструктивно флешка складається з мікросхеми пам’яті та контролера. Дані записуються всередину мікросхеми шляхом електричного заряду. Контролер же керує мікросхемою пам’яті. Річ у тім, що всередині USB flash-накопичувача контролер дуже примітивний – його робота сильно відрізняється від контролера SSD-накопичувача, який має цілу низку функцій, що зберігають пам’ять.
Через примітивний контролер, а також не завжди якісні мікросхеми пам’яті (хороша флешка і коштує дорого), зберігання файлів на такому накопичувачі не є надійним. Як правило, флешка призначена для перенесення інформації з пристрою А на пристрій Б і не більше того.
На жаль, навіть пристойна флешка може вийти з ладу через сильне електромагнітне випромінювання або вплив статичної електрики – такий девайс від цього не застрахований ніяк. Тому краще не сподіватися на цей накопичувач і не зберігати файли на ньому в довгостроковій перспективі.
Для цього краще придбати зовнішній HDD-накопичувач, який також підключається через USB.
Telegram для мене — це один із найзручніших месенджерів, яким я користуюсь для спілкування з…
OpenAI, спочатку створена як некомерційна організація в 2015 році, оголосила про свій перехід до моделі…
Аналітики компанії SlowMist повідомили про новий сплеск фішингових атак, спрямованих на власників криптогаманців. Шахраї маскують…
«Київстар» вирішив відключити 3G в кількох містах України, і в цей список потрапили Львів, Львівська…
Компанія EngineAI з Китаю представила нового гуманоїдного робота PM01, головною "родзинкою" якого є його хода.…
Samsung планує представити свою нову серію смартфонів Galaxy S25 наступного року, і чутки говорять про…