Названо топ-5 мінусів дорогого смартфона

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Смартфони, вартість яких перевищує 50 тисяч, уже належать до топових апаратів. Їх купують багаті люди або ж беруть у кредит. Мета покупки у всіх різна – від потреб у роботі та якісних селфі з відпочинку до банального хизування смартфоном перед іншими користувачами. Розглянемо мінуси дорогого апарату.

Камери

У топовому смартфоні дуже хороші камери. Але варто розуміти, що ніяка камера смартфона не замінить повноцінний фотоапарат з об’єктивом. Ви не зможете наблизити зображення так, як це робить хороший об’єктив. Так, є програмний “зум”, але він примітивний – просто збільшує ті пікселі, які захопила камера. Тому при спробах збільшити щось далеке якість зображення буде зернистим.

Реклама

Висновок: топовий смартфон не зможе замінити навіть напівпрофесійний фотоапарат.

Автономність

Ви думаєте, що дорогий смартфон довго тримає заряд? Нічого подібного. Автономність у топового девайса може бути гіршою, ніж в апарата за 5000 гривень. Причина в зайвій потужності пристрою. А якщо ви дивитиметеся відео при високій частоті екрана, то такий девайс буде дуже швидко сідати.

Страшно втратити або розбити

Добре, якщо ви заробляєте багато і можете дозволити собі із зарплати купити парочку топових смартфонів. Погано, якщо взяли в кредит. Звичайно, можна оформити страховку на гаджет, тільки ось рішення страхової компанії бувають дуже спірними. Якщо ви втратите смартфон, то навряд чи вам компенсують його вартість, адже потрібно буде це довести.

Страховка може компенсувати пошкодження пристрою, але є дуже багато нюансів. Практика показує, що страхування смартфона рідко допомагає власнику компенсувати збитки.

Смартфони швидко старіють

Багато хто вважає, що, купивши топовий смартфон, можна не замислюватися про купівлю апарата в найближчі кілька років. Частково це так і є – залізо в дорогому пристрої буде потужним і його вистачить на кілька років із запасом. Через 2-3 роки навряд чи такий апарат буде гальмувати.

Тільки от є нюанс – найімовірніше, через кілька років користувачеві топового апарату просто не вистачить пам’яті. Нині більшість дорогих смартфонів мають на борту 256 гігабайт пам’яті. З кожним роком додатки стають дедалі важчими, а якщо врахувати те, що дорогий пристрій робить якісні фото та відео, то пам’яті може не вистачити.

Виділити не вийде

Зовні дорогий смартфон практично нічим не відрізняється від дешевого. Ба більше, їх стало настільки багато, що навіть фахівець не завжди зможе відрізнити дорогий пристрій від дешевого. Якщо раніше пасажири автобуса звертали увагу на людину, яка дістає останній айфон, то зараз у кожного другого пасажира буде зовні схожий апарат.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ