Як би ретельно ви не стежили за станом свого смартфона, на його екрані все одно залишаються відбитки пальців. Брудний екран знижує читабельність інформації на моніторі, та й виглядає неестетично. Логічно припустити, що бруду ви постараєтеся позбутися і, можливо, захочете скористатися для цього звичними підручними засобами. Але чи такі вони безпечні для екрана гаджета?
Паперовими рушниками витирають руки або посуд після миття, протирають стіл та інші поверхні на кухні, але для чищення екрана смартфона вони абсолютно не підходять. Річ у тім, що після них на поверхні монітора залишаться волокнисті частинки, з яких роблять рушники. Як мінімум вони зіпсують зовнішній вигляд телефону, а як максимум – можуть подряпати екран.
Одяг шиється з досить грубих тканин, особливо якщо йдеться, наприклад, про джинси. Зрозуміло, якщо протерти подолом екран смартфона, він стане чистішим, але крім чистоти запросто можна отримати дрібні подряпини на його поверхні. Звісно, такі наслідки не є обов’язковими, але все ж ризикувати не варто.
Екрани сучасних смартфонів покриваються спеціальним покриттям, що знижує ймовірність появи відблисків. І для такого покриття спирт, що міститься в засобах для миття скла, дуже небезпечний – він його може просто розчинити. Безліч дрібних тріщин – ось результат, який ви отримаєте, протерши рідиною для скла екран свого гаджета.
Здавалося б, шкіра на обличчі набагато ніжніша, ніж телефон, зроблений зі скла і металу. Але, на жаль, це помилка. Олеофобне (антивідблискове) покриття екрана не витримає контакту з агресивними речовинами, що входять до складу засобів для зняття макіяжу, і покриється мікротріщинами.
Дезінфікуючі серветки також краще використовувати за прямим призначенням, протираючи ними руки. Спирт, який вони містять, негативно позначиться на моніторі смартфона, спричинивши появу подряпин, а згодом і його корозію.
Існують засоби, спеціально призначені для очищення смартфона від бруду і відбитків пальців. Купити їх можна в магазинах оргтехніки:
Отже, якщо екран вашого смартфона забруднився, не поспішайте витирати його об футболку чи хапатися за паперовий рушник, краще скористайтеся засобами, спеціально розробленими для боротьби із забрудненнями телефонів. У крайньому разі, пошукайте вдома м’яку фланель. І тоді ваш гаджет прослужить вам довгий час, не покриваючись тріщинами через неправильний догляд.
Нові моделі iPhone 16 Pro і Pro Max оснащені титановими рамками, що робить їх легшими…
Офіційна прем'єра нового фітнес-браслета Xiaomi Smart Band 9 Pro відбулася наприкінці жовтня разом зі смартфонами…
Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…
Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…