Напевно, багато хто бачив сюжети в новинах про те, що телефон раптово загорівся в руках або через те, що він стояв на зарядці, почалася пожежа і вигоріло все приміщення.
Про те, чому вибухають телефони і як зробити їхню експлуатацію безпечною для людини і тривалою для мобільника, розповідає експерт.
“Сучасний ґаджет розширює функціонал простої “дзвонилки” та ще й зберігає робочі документи, світлини яскравих і важливих моментів життя, тож, коли він раптово виходить з ладу, для багатьох власників це стає великою проблемою, – коментує експерт.
Ось основні три правила, як продовжити життя телефону і зробити співіснування з ним безпечним:
1. Більшість телефонів боїться вологості, а тим паче води.
Ніколи не беріть його з собою у ванну або сауну. Дуже небезпечно ставити його у ванній кімнаті на зарядку. У таких приміщеннях висока вологість – мікроскопічні краплі осідають на плати, що згодом призводить до їх окислення.
2. Телефон не терпить спеку
Навіть низькі температури переносяться акумулятором стерпно, а ось високі – ні. При їх тривалому впливі відбувається руйнування електроліту і починається деградація акумулятора. Під час заряджання ніколи не кладіть телефон під подушку або ковдру. Перегрів забезпечений, а вибухонебезпечність підвищена!
3. Звільніть пам’ять телефону
Вимикайте зайві функції, час від часу перезавантажуйте смартфон. Таким чином економиться пам’ять, гаджет спритніше працює, немає “зависань”. Якщо інформація потрібна – її можна зберігати в хмарі. При скороченні місця пам’яті в телефоні, він працюватиме повільніше, погано реагуватиме на ваші команди і навіть швидкість Інтернету може бути знижена.