Статті

5 вагомих аргументів, після яких ви перестанете носити телефон у кишені

Share
Час читання: 2 хв.

Багато хто воліє носити телефон у кишені: так можна завжди залишатися на зв’язку, адже гаджет буквально під рукою. Лікарі цю звичку засуджують: це згубно впливає на наше здоров’я.

Проблеми зі спиною

Якщо є звичка носити смартфон у задній кишені штанів, від неї потрібно якомога швидше відмовлятися. Пов’язано це не тільки з тим, що злодії можуть його непомітно витягнути, або прилад впаде і розіб’ється. Лікарі зазначають, що до них часто звертаються пацієнти зі скаргами на болі в спині та в ногах. Причиною стає випромінювання пристрою, яке негативно впливає на сідничний нерв.

Сучасні смартфони з великими екранами ще й доволі важкі: носіння в задній кишені приносить суттєвий дискомфорт.

Ризик легко зламати телефон

Якщо присісти з телефоном у задній кишені, можна легко пошкодити екран. Гаджети оснащені вразливими дисплеями з великою діагоналлю: незважаючи на обіцянки виробників, багато з них не витримують сильних ударів і навантаження людською вагою. У підсумку можна виявити подряпини і навіть вм’ятини на передній панелі.

Об тканину кишені з часом витирається і олеофобне покриття, яке необхідне для захисту пристрою від розводів і відбитків пальців на екрані.

Також смартфон можна легко розбити. Якщо він випаде на кахельну підлогу, врятувати його буде вже практично неможливо.

Випромінювання може вплинути на мозок

Тримати телефон рекомендується якомога далі від зони голови: випромінювання спричиняє болі, проблеми із судинами. У підсумку можуть розвиватися ракові пухлини або інші неприємні захворювання.

Носити смартфон так близько до тіла не варто: його шкода в підсумку може стати занадто великою. Стосується це і використання гаджета в домашній обстановці: класти його на тумбочку біля ліжка не можна. Багато хто використовує пристрій як будильник, але для збереження здоров’я краще перейти на класичний механічний годинник.

Через випромінювання, що руйнує клітини мозку, не рекомендується занадто довго і часто розмовляти по телефону. Негативний вплив веде до частих мігреней і погіршення стану судин.

Поганий сон

Безсоння – часта проблема для тих, хто не мислить вечірнього відпочинку без смартфона. Якщо перегляди новинної стрічки, кумедних відео, а також і просто листування припадають на нічний час, можуть виникати серйозні проблеми із засинанням. Заснути під яскраве біле світло, що б’є з екрана в очі, практично неможливо.

Рекомендується за дві години перед сном не користуватися телефоном взагалі, те ж саме стосується планшетів, комп’ютерів та інших подібних пристроїв. Вони значно уповільнюють процес засинання. Є ризик також задивитися серіалом чи смішними картинками і заснути під ранок.

Але впливає на якість сну і носіння пристрою в кишені. Постійне випромінювання, що впливає на весь організм, призводить до безсоння. Що менше людина контактує з телефоном – то для неї краще.

Небезпека для чоловічого здоров’я

Чоловікам заборонено носити телефон у кишенях штанів: це негативно впливає на їхнє здоров’я. Насамперед страждає репродуктивна система: може з’явитися безпліддя і проблеми з потенцією загалом. Знижується активність сперматозоїдів, низка клінічних досліджень показала, що вони не можуть запліднити яйцеклітину.

Варто перестати носити смартфон у кишені штанів: це не просто спричиняє дискомфорт, а ще й суттєві проблеми зі здоров’ям. Завжди краще покласти його в сумку: так гаджет не загубиться і теж буде завжди під рукою, але шкоди від нього не буде.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024