Статті

Телефон дряпається під чохлом – чому і що робити?

Share
Час читання: 2 хв.

Хоча чохли покликані захищати смартфони, іноді вони можуть стати причиною появи подряпин. Багато користувачів виявляли, що телефон дряпається під чохлом, хоча захист не знімали зовсім або робили це дуже рідко. Розкажемо, звідки беруться подряпини на смартфоні під чохлом і як їх уникнути.

Чому телефон дряпається під чохлом?

Поява подряпин на задній панелі смартфона та його гранях – поширена проблема, з якою стикаються власники чохлів. Цей аксесуар може вберегти корпус телефону під час падінь та ударів, а також захистити від сильних подряпин, які наносять ключі та інші гострі предмети. Але мікродрапини на кришці та бічних сторонах смартфона все одно можуть з’явитися, навіть якщо на пристрій одягнений захист.

Причина того, що телефон дряпається, полягає у дрібних частинках сміття, крихтах та піщинках, які потрапляють під чохол смартфона. При тиску на чохол, коли телефон використовують і тримають у руках, ці частинки починають рухатися і залишають ледь помітні подряпини. Якесь сміття практично не впливає на вигляд панелі смартфона і може тільки забруднювати її. Але, наприклад, частинки піску мають куди більшу твердість, ніж метал або скло, а тому можуть легко залишити подряпини, які будуть видно неозброєним оком.

Частинки сміття потрапляють у щілини між смартфоном та чохлом не тільки тоді, коли власник знімає його та надягає знову. Навіть якщо чохол жодного разу не знімали з пристрою після покупки, дрібні частинки можуть потрапити всередину, поки телефон лежить на столі, кишені одягу, сумці або рюкзаку.

Як уникнути подряпин на смартфоні під чохлом?

Найефективніший спосіб не допустити подальшої появи подряпин на задній частині смартфона – регулярне чищення аксесуара та кришки пристрою. Рекомендується знімати та очищати чохол хоча б раз на кілька тижнів. Бажано промивати його у слабкому мильному розчині, а потім витирати насухо.

Корпус смартфона також потрібно очищати від частинок сміття. Робити це потрібно за допомогою сухої тканини з мікрофібри. Важливо стежити і за чистотою поверхні, на якій лежатиме телефон без чохла, оскільки частинки сміття можуть прилипнути до корпусу.

Інший варіант захисту пристрою полягає в тому, щоб наклеїти спеціальну плівку на задню кришку смартфона, а зверху надіти чохол. Вона вбереже поверхню смартфона від мікро подряпин, поки чохол захищає мобільний пристрій від серйозніших пошкоджень.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024