Чого не можна допускати під час заряджання смартфона

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Не всі власники смартфонів заряджають їх правильно. Більшість користувачів телефонів допускають одні й самі помилки. Перерахуємо найпоширеніші.

Розряджання телефону в «нуль»

Багато власників телефонів впевнені, що потрібно завжди розряджати гаджет повністю. Це помилка. Якщо так чинити, то через рік зарядки апарата не вистачатиме і на один день функціонування. Відновити початкову працездатність у разі не вдасться.

Якщо телефон не новий, його бажано розряджати до рівня 30%. Максимальний показник зарядки має становити 95%. Це правило поширюється на пристрої, що функціонують від літієвих акумуляторів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сучасні моделі смартфонів повідомляють власників, що рівень зарядки опустився до 20%, а потім до 10%. Оптимальним вважається діапазон 40-80%. Якщо дотримуватись цього припису, термін служби смартфона значно збільшиться. У профілактичних цілях або якщо гаджет не використовувався протягом тривалого часу, рекомендується повністю розрядити його, а потім довести заряд до 100%. Це сприятиме синхронізації всіх даних з реальною інформацією про зарядку батареї. Подібний підхід продовжить термін служби АКБ та зменшить ризик займання.

Використання пошкоджених зарядних пристроїв та кабелів

Не використовуйте для заряджання гаджета пошкоджені зарядні пристрої та кабелі. Так зазвичай роблять люди, що залишилися ночувати у друзів або вирушили в коротку подорож. Це загрожує псуванням девайсу і мимовільним займанням. Якщо користуватися такими аксесуарами регулярно, незабаром доведеться купувати новий смартфон.

Застосування неякісних зарядних пристроїв від невідомих виробників

Утримайтеся від використання неякісних зарядів від невідомих фірм. Використовуйте лише аксесуари, якість яких не викликає жодних сумнівів. У подорожі, навіть якщо вони короткі, потрібно брати рідну зарядку. Занадто високий струм заряду здатний нашкодити батареї. Віддавайте перевагу пристроям перевірених виробників, таких як Xiaomi, Panasonic, Apple.

До смартфонів одного бренду часто підходять зарядки інших марок. Їх використовувати можна тільки в тому випадку, якщо немає жодних сумнівів щодо якості. Виріб повинен мати сертифікат, що підтверджує, що він пройшов необхідні тести.

Із зарядкою смартфонів найкраще справляються оригінали. Це тим, що їх розробляють під конкретні модифікації «розумних» смартфонів.

Розміщення телефону під подушкою, одягом, ковдрою

Під час заряджання телефону не можна розміщувати під подушкою, одягом або ковдрою. Багато пристроїв, особливо ті, що підтримують опцію швидкого заряду, сильно гріються при підключенні до мережі. Їм потрібне відведення тепла, тому виробники навіть рекомендують знімати чохол. Смартфон, залишений під подушкою, перегріється і стане непридатним для використання. Це особливо небезпечно для пристроїв, автономність яких забезпечують літій-іонні батареї.

Інтенсивне використання телефону під час заряджання

Ще одне обов’язкове дотримання правило полягає в тому, що телефоном не можна активно користуватися в процесі його зарядки. Це стосується, перш за все, до бюджетних гаджетів, які не мають хорошої вентиляційної системи. Під час заряджання відбувається нагрівання акумулятора. Інтенсивне використання гаджета провокує його перегрів. Цикли зарядки також порушуються, і телефон швидко зношується.

Порушення перерахованих правил призводить до необхідності заміни батареї або придбання нового телефону протягом 2-3 років. При такому зневажливому ставленні до гаджета малоймовірно, що він прослужить довше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.