Найпопулярніші запитання про розумні годинники

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Розумний годинник — гаджет, яким користуються як діти, так і люди похилого віку. Але багато хто досі вагається, а чи варто купувати такий гаджет? Адже таке задоволення явно не з дешевих, а бюджетний варіант може розчарувати користувача. Зібрав для вас найпопулярніші питання про наручний розумний годинник, думаю, буде цікаво.

Це комп’ютер?

Так, розумний годинник є невеликим комп’ютером, в якому все за класикою – процесор, постійна і оперативна пам’ять і модулі зв’язку (Bluetooth і (або) мобільна мережа). Принцип роботи заснований на роботі смартфона – архітектурно цей пристрій мало чим відрізняється.

Реклама

Чи швидко сідають такі аксесуари?

Смарт-годинник першого покоління тримав заряд дуже невеликий час. Іноді навіть на цілий день не вистачало. Сучасний годинник може тримати заряд дуже довго, але все залежить від експлуатації. У випадку, якщо годинник використовується для дзвінків або навігації, енергія витрачається дуже швидко. При середньому використанні смарт-годинник від одного заряду пропрацює до тижня, а в режимі очікування (коли потрібно дивитися час) — до місяця. Але все, звичайно ж, залежить від самого годинника.

Чи можна здійснювати аудіо та відеодзвінки?

Не у всіх моделях. Якщо пристрій призначений для цього, то можна. У більшості моделей є динамік та мікрофон. Девайси з камерою також є. У випадку, якщо пристрій має модуль мобільного зв’язку (SIM або eSIM), смартфон зовсім не потрібен. Більшість моделей підтримують таку опцію в рамках сполучення зі смартфоном через Bluetooth.

Чи правда, що вони вміють виміряти пульс, тиск, сатурацію?

Багато розумних годинників стежать за станом здоров’я користувача. На тильній стороні розташований інфрачервоний датчик, який аналізує кров’яний потік. На основі цього датчика можна виміряти пульс, тиск та сатурацію. Тільки ось на 100% довіряти даним параметрам не варто — в інструкції до будь-якого годинника написано, що ці функції мають виключно інформаційний характер, а годинник не є медичним приладом. Але для інформації піде.

У чому головна фішка такого девайсу?

Комплексно пристрій збирає дані про здоров’я користувача та його фізичну активність. Деякі моделі є ще й повноцінним фітнес-трекером, який допомагає аналізувати фізичну активність. Пристрій не тільки вважає пройдену відстань, а й допомагає порахувати витрачені калорії. Майже всі моделі мають закладені програми тренувань та здатні контролювати весь процес.

Чи складний годинник в експлуатації?

Якщо ви освоїли смартфон, то смарт-годинник буде освоїти ще простіше, адже кількість функцій у них менша. Нічого складного в освоєнні такого гаджета немає — все зроблено інтуїтивно, зрозуміло, без складних термінів.

А що із зовнішнім виглядом, якщо набридне?

Переважна більшість моделей є можливість зміни ремінця. Практично у всіх розумних годинників є можливість зміни циферблату. Можна вибирати циферблат під свій стиль – міняти його можна хоч по 10 разів на день.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ