Топ-3 способи під’єднати телефон до телевізора

UPG

У сучасному світі регулярно з’являються прогресивні технології, які покращують якість життя людей, роблячи його більш зручним і комфортним. Технологічні інновації дійшли до того, що зараз можна запросто дивитися улюблені фільми/передачі через смартфон на великому екрані. Розглянемо три найефективніших і найлегших способи, як під’єднати смартфон до телевізора.

Спосіб №1: MHL+OTG дротове підключення до ТВ

Підключення за допомогою дроту, по суті, залишається найнадійнішим вже багато років. Так, деякі незручності є, але все ж, це один з найбільш простих і безпечних способів. І навіть незважаючи на те, що зараз практично всі гаджети підключаються по Bluetooth, Qi або Wi-Fi.

Здавалося б, навіщо потрібна дротова система, якщо можна обійтися без дротів? Насправді, відповідь до банальності проста. Дротовий спосіб підключення – це гарантія отримання максимально якісного сигналу.

Як приклад можна взяти ті ж ігри. Застосувавши OTG+MHL адаптер, можна без проблем під’єднувати до свого смартфона мишку, клавіатуру і будь-який інший подібний пристрій. Підсумок: смартфон використовується як повноцінний системний блок, а екраном виступає телевізор.

Спосіб №2: додаток Miracast

Miracast – це технологія, яка дає можливість передавати на монітор телевізора абсолютно все, що показується на дисплеї смартфона. З її допомогою повністю дублюється інформація, що відображається на екрані мобільного пристрою.

Що необхідно зробити, щоб активувати Мiracast на Android:

  • Натиснути кнопку “Меню”, яка знаходиться в налаштуваннях;
  • Потім по черзі: пункти “Підключення” і “Трансляція”;
  • Далі активувати функцію.

Залишилося всього лише почекати кілька хвилин, і все. До речі, деякі смартфони Мiracast можуть перебувати в так званій “шторці”. Якщо в налаштуваннях не знаходиться трансляція, то необхідно перевірити ту саму “шторку”. Пояснюється це тим, що Мiracast у деяких смартфонах називається по-іншому, наприклад, Smart View, Screen Mirroring, Аir-Plаy (для iРhone).

Спосіб №3: бездротовий usb адаптер

Цей спосіб підійде в тих випадках, коли у телевізора немає навіть підтримки Wi-Fi, не кажучи вже про наявність Мiracast і Сhromecast. До речі, ця методика підійде навіть для старенького телевізора. Єдине – доведеться трохи витратитися на купівлю спеціального бездротового адаптера. Підійде як офіційний Google Chromecast, так і дешевий Anycast китайського виробництва. У принципі, багато користувачів говорять про те, що особливої ролі це не відіграє. Дешевий адаптер (якщо він якісний) нічим не відрізняється від дорогого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я