Чому смартфон сильно нагрівається: причини, про які слід пам’ятати

Час читання: < 1 хв.

Не слід ігнорувати нагрівання смартфона під час роботи, якщо є бажання, щоб пристрій служив довше і без проблем.

Реклама

Також потрібно засвоїти кілька порад, які допоможуть швидко охолодити пристрій. А тепер про все по порядку.

Що гріється

Температура підвищується за рахунок роботи процесора. Також нагрівається акумулятор.

Обидва ці процеси можна спостерігати під час тривалого використання телефона в режимі відеокамери, під час ігор, перегляду відеороликів.

У чому причини

1. Якщо на вулиці спека, то і телефон нагріється швидше, ніж звичайно. Не варто залишати гаджети на сонці, наприклад, на панелі авто.

2. Також може підвищитися температура пристрою під час активної експлуатації. Тому рекомендується закривати фонові та просто непотрібні програми.

3. Погана робота мережі стільникового оператора, або просто низька якість сигналу зв’язку.

4. Якщо використовувати гаджет під час заряджання, то нагрівання також не уникнути. Якщо телефон нагрівається сам собою, варто замінити ЗУ або провід.

5. Можливо, що активовані відразу Wi-Fi та 4G, GPS та Bluetooth. Всі ці модулі створюють високе навантаження на акумулятор.

6. Можуть виникнути помилки у роботі додатків чи ОС загалом. Усунути причину допоможе спеціаліст.

7. Так теж буває, але нестабільна робота може бути пов’язана із ВПО. Вірус може працювати у той час, коли господар пристрою буде зайнятий своїми справами.

8. Ймовірно, причина несправності криється у виробничій ваді або поломці.

Як швидко охолодити гаджет

Точно не потрібно цього робити за допомогою холодильника чи морозильника.

Єдино правильний спосіб у такій ситуації – включити авіарежим і зупинити роботу додатків. Коли завершиться робота всіх програм та модулів, охолоне і процесор

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.