Планшет із клавіатурою замість ноутбука або ПК – у чому мінуси

UPG

Багато хто став відмовлятися від ноутбука на користь планшета з периферією – мишкою і клавіатурою. Особисто знаю кількох людей, які використовують подібне мобільне робоче місце.

Так, це зручно – не потрібен рюкзак або сумка для лептопа. Також автономність у такої зв’язки буде вищою, ніж у ноутбука. Давайте розглянемо мінуси такої схеми.

Планшет має бути не з дешевих

Недорогий планшет навряд чи підійде для подібних цілей – пристрій має вивозити багатозадачність і тримати підключення периферійних пристроїв. В іншому разі робота на такій системі приноситиме лише дискомфорт – навіть набір тексту може підвисати. Як правило, користувачі вибирають сучасні планшети вартістю від 15 тисяч гривень для створення такого робочого місця.

Потрібно витратитися на периферію та батарейки

Бездротова миша і клавіатура, які працюють через Bluetooth, а також мають компактні розміри, не можуть бути недорогими. На ці пристрої потрібно буде витратити ще 2-3 тисячі гривень  (а то й більше, фірмова “клава”, що примагнічується, може коштувати 5 000 і більше).

Плюс потрібно подбати про джерело живлення – батарейки або акумулятори. Бездротова клавіатура і миша, які працюють через Bluetooth, споживають більше енергії, ніж варіант з USB-донглом.

Звичного софту немає

Тим, хто весь час працював за повноцінним ПК, такий перехід може спричинити низку проблем – звичного софту просто немає. Додатки для планшета, як правило, будуть сильно урізані за функціоналом, на відміну від версій для комп’ютера.

Все одно потрібно буде звикати і підбирати софт, який здатний виконувати свою роботу. Можливо, доведеться навіть витратитися на купівлю потрібних додатків для планшета.

Можуть бути проблеми з периферією

Не всі додатки вміють повноцінно працювати з клавіатурою і мишею, а деякі і зовсім не підтримують периферію. Можуть виникнути проблеми зі звичними гарячими клавішами. А контекстне меню, яке викликається натисканням на праву кнопку миші, може і зовсім бути відсутнім.

Не кожна клавіатура і миша підходить до певної моделі планшета – пристрій може зависати без причин. Деякі виробники планшетів пропонують периферію власної розробки, яка буде добре працювати з пристроєм.

Чи є тут ті, хто користується такою схемою? Напишіть у коментарях свій досвід – думаю, це буде цікаво. Дуже шкода, що Microsoft не створила повноцінну мобільну операційну систему, яка була б сумісна з Windows. Чекаю в коментарях!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я