Топ-4 налаштування iPhone, які без вашого відома виснажують термін служби батареї

UPG

Виконавши ці налаштування за кілька секунд, користувачі iPhone зможуть продовжити термін служби батареї.

Технічні експерти закликають користувачів iPhone переглянути налаштування за замовчуванням, які витрачають заряд батареї їхнього пристрою. Хоча Apple прагне поліпшити взаємодію з користувачем, деякі налаштування за замовчуванням можуть негативно впливати на продуктивність батареї без відома користувачів.

Експерт назвав для SheFinds чотири прихованих “злочинця”, про яких Apple не хоче, щоб ви знали:

Оновлення додатків у фоновому режимі. Ця функція дає змогу застосункам оновлювати вміст у фоновому режимі, навіть якщо вони не використовуються. Проте експерти попереджають, що це серйозний розряд акумулятора. Девід Гарріс, співзасновник MasterTheTech.com, порівнює його з “вампіром”, який постійно висмоктує енергію. Більшості користувачів не потрібне це постійне оновлення, і вони можуть легко відключити його для економії заряду батареї.

Динамічні шпалери. Хоча динамічні шпалери виглядають привабливо, вони споживають більше енергії, ніж статичні. Анімовані фони можуть швидше розряджати батарею і можуть не коштувати естетичної привабливості.

Push Email. Зручна функція, яка автоматично оновлює вашу поштову скриньку, є ще одним винуватцем. Постійна перевірка нових листів, навіть якщо їх немає, може значно розрядити акумулятор.

Служби визначення місця розташування: хоча вони корисні для надання напрямків і персоналізованого досвіду, відстеження місця розташування за допомогою GPS може сильно витрачати заряд акумулятора. Крім того, можуть виникнути побоювання з приводу конфіденційності через постійне спостереження за місцезнаходженням користувачів.

Експерти рекомендують отримати доступ до меню налаштувань, щоб налаштувати або відключити ці функції, що може значно заощадити заряд батареї. Виконавши ці налаштування за кілька секунд, користувачі iPhone зможуть продовжити термін служби батареї та підвищити продуктивність пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я