Що робити, якщо швидко розряджається батарея телефону

UPG

Зазвичай повного заряду мобільного телефону вистачає на цілий день. Але що робити, якщо батарея сідає набагато швидше?

Що сучасніший пристрій, то більше функцій він виконує, а отже рівень заряду падає швидше. Нижче описані способи, які допоможуть заощадити заряд на смартфоні.

Зменшити яскравість і частоту оновлення екрана

Працюючий екран споживає найбільше заряду батареї. Відповідно, що вища яскравість, то швидше сяде акумулятор. Для економії заряду рекомендується самостійно регулювати яскравість, збільшуючи її тільки за потреби. Також на акумулятор впливає частота оновлення дисплея – ця функція доступна в дорогих смартфонах.

Закрити додатки

Багато користувачів звикли не виходити з додатків, які їм більше не потрібні, а просто згортати їх. Однак програми залишаються працювати у фоновому режимі та витрачати заряд батареї.

Рекомендується або одразу закривати непотрібні програми, або періодично відкривати меню запущених додатків і перевіряти, чи не накопичилося там надто багато невикористовуваних програм.

Заборонити роботу у фоновому режимі

Деякі програми, навіть якщо вони закриті, продовжують працювати у фоновому режимі – оновлюють інформацію, використовують дані датчиків тощо. Багатьом програмам потрібна фонова робота. Наприклад, соціальні мережі та додатки електронної пошти стежать за новими повідомленнями, щоб вчасно надсилати сповіщення. А ось менш важливі програми просто витрачають заряд батареї і зменшують час автономної роботи телефону.

У цієї проблеми два рішення:

  • Вручну обмежити автозапуск у налаштуваннях додатків і заборонити роботу у фоновому режимі для непотрібних або рідко використовуваних програм.
  • Активувати режим розробника і в розділі “Служби, що працюють” знайти додатки, що працюють у фоні. Якщо серед них є ті, які не повинні постійно оновлювати інформацію, їх необхідно закрити, а потім заборонити їм працювати у фоні.

Перевірити акумулятор

Якщо телефон не новий, ємність його АКБ могла знизитися з природних причин. Батарея – ресурс не довговічний. Якщо смартфон перестав тримати заряд або почав показувати неправильний рівень заряду, акумулятор необхідно замінити.

Вимкнути непотрібні бездротові з’єднання

Деякі бездротові з’єднання можуть мати значний вплив на рівень заряду. І якщо увімкнений Bluetooth і Wi-Fi витрачають батарею повільно, активна точка доступу (роздавання інтернету з телефона) і GPS більш вимогливі до енергії.

Перевірити телефон за допомогою антивіруса

Якщо телефон раптово почав швидко сідати, хоча особливих змін у його використанні не відбувалося, проблема може бути у шкідливій програмі. Віруси використовують інтернет-з’єднання на телефоні, завантажують і відправляють дані, через що рівень заряду швидко падає.

Щоб виключити цю ймовірність, необхідно періодично перевіряти телефон на наявність шкідливих програм за допомогою будь-якого надійного антивірусного додатка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я