Від яких вірусів не допоможе жоден антивірус

UPG

Жоден антивірус не може захистити комп’ютер від усіх можливих вірусів, тому що віруси можуть постійно змінюватися й еволюціонувати, а також використовувати нові методи зараження і приховування від виявлення.

Деякі типи вірусів, з найскладніших для виявлення і видалення:

  1. Руткіти – це тип шкідливого ПЗ, яке дає змогу зловмисникам отримати віддалений доступ до зараженої системи і контролювати її без відома користувача. Руткіти можуть бути дуже важкими для виявлення і видалення, оскільки вони можуть приховувати свою присутність і поводитися як частина операційної системи.
  2. Персистентні віруси – тип вірусів, які можуть зберігати свою активність і скритність навіть після перезавантаження комп’ютера або вимкнення його від мережі. Ці віруси можуть перебувати в різних частинах комп’ютера, таких як MBR (Master Boot Record) або BIOS, що робить їх дуже важкими для видалення.
  3. Віруси-мутанти – тип вірусів, які постійно змінюють свою структуру і кодування, щоб уникнути виявлення антивірусною програмою. Ці віруси можуть бути особливо важкими для виявлення, оскільки вони можуть швидко змінюватися і пристосовуватися до нових умов.
  4. Соціальні віруси – віруси, які використовують людську психологію для поширення і зараження комп’ютерів. Ці віруси можуть набувати форми підроблених електронних листів, які містять шкідливі посилання або прикріплені файли, або можуть поширюватися через соціальні мережі, месенджери тощо.

Хороша антивірусна програма може запобігти багатьом видам вірусів, але деякі з них можуть бути дуже складними для виявлення і видалення. Тому важливо дотримуватися правил безпеки в Інтернеті, щоб знизити ризик зараження комп’ютера шкідливим ПЗ.

Цікавого трохи

Чи потрібен взагалі антивірус? Просунутому користувачеві ні, тому вивчайте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я