Статті

Спортивні навушники – що це і якими вони мають бути

Share
Час читання: 2 хв.

Весь світ носить бездротові навушники, це, безсумнівно, дуже зручно. Тільки от мало хто знає, що існують ще так звані спортивні моделі TWS пристроїв. Розповім, якими мають бути саме спортивні навушники для дуже активних людей.

Основних чинників кілька:

  • Навушники не повинні випадати з вуха за жодних обставин. Бігаєте ви, стрибаєте на скакалці або висите головою вниз. Девайс має щільно “сидіти” у вушному отворі. Досягається це спеціальною силіконовою прокладкою, яка забезпечує надійність кріплення. Тому майже всі моделі спортивних девайсів носять назву “вакуумні”;
  • Навушники мають бути захищені від води та бризок за стандартом IPX4, а краще IPX5. Адже при заняттях спортом людина потіє, волога не повинна порушувати роботу девайсів. Також є варіанти для плавання. Такий пристрій має бути захищений від занурень у воду за стандартом не нижче IPX7;
  • Самі “вуха” повинні мати стильний сучасний дизайн і зручний кейс для зарядки, який також повинен мати захист від води і бризок;
  • Пристойний час автономної роботи. Адже такий пристрій призначений не тільки для спортзалу, а й для повсякденного носіння;
  • Зручне управління: голосовий помічник, кнопки або вологостійкі сенсори.

Варто розуміти, що спортивні навушники за рахунок своєї вакуумної посадки у вушну раковину створюють сильне шумозаглушення. Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі або бігаєте в парку, то нічого страшного немає.

А ось під час їзди на велосипеді або самокаті є ризик, що ви не почуєте автомобільний клаксон або ж іншу загрозу. Тому, спортивні TWS пристрої просто зобов’язані бути з функцією прослуховування навколишнього оточення.

Глуха посадка не дає чути сторонні звуки, але цим займається мікрофон, який додає зовнішній звук у поточну “аудіодоріжку”. Неважливо, слухаєте ви музику або розмовляєте телефоном – ця опція дасть вам змогу чути навколишнє оточення і вчасно звернути увагу на можливу загрозу.

Сміливо можу сказати, що компанія Adidas є експертом не тільки у виробництві спортивного взуття та одягу, а й знається на TWS пристроях для активних людей.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024