Що простіший пароль, то легше його зламати. Зловмисники використовують різні словники, що містять популярні фрази, які юзери використовують у своїх паролях. Словники підключаються, і таким чином пароль підбирається. Що складнішою буде фраза, то менша ймовірність, що вона присутня в базах зловмисників.
Наприклад, фраза “vasya1985” дуже легка для злому, а варіація “Va1S2y7A1985” вже більш надійна. Також бажано в пароль додавати спеціальні символи, які можна знайти на клавіатурі: !@#$%%^&*() тощо. – чим більше різних символів і довжина пароля, тим складніше його підібрати. Впливає і регістр літер – велика і мала літери для пароля – це два різні символи.
У разі, якщо фантазії придумати пароль немає, то можна скористатися генераторами паролів – сервіс саме так і називається. Можна ввести фразу в пошуковик і згенерувати будь-яке секретне слово. Головне – надійно зберегти десь пароль, щоб його не забути.
Ну, і не забуваємо про двофакторну авторизацію – підключаємо її скрізь, де тільки можливо. І ніколи не використовуємо один пароль для всіх акаунтів.
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…
Функціями новітньої ШІ-моделі Grok-2 тепер можуть скористатися всі користувачі соцмережі X. Чат-бот доступний навіть без…
HMD Global представила два нових кнопкових телефони під брендом Nokia. Друге покоління Nokia 105 4G…