У кожному браузері є режим “інкогніто”, але як показує практика, рідко хто ним користується. А даремно. Є кілька випадків, у яких приватний режим буде корисним.
У режимі “інкогніто” сайти не можуть вас впізнати через cookie і тимчасове сховище, однак, IP адреса залишається незмінною.
Список ситуацій для режиму інкогніто:
Після відвідування потрібних сайтів, просто закрийте вкладку “інкогніто” і всі дані про відвідування будуть видалені.
Але стовідсоткової безпеки домогтися не можна, адже вам невідомо, чи є на чужому пристрої програми, які перехоплюють введення даних.
В основному вікні – акаунт №1, у вкладці “інкогніто” – другий акаунт.
Так, розширення можна вимкнути, але не завжди це буде зручно, а в режимі “інкогніто” розширення відключені, якщо зворотне не задано в налаштуваннях браузера.
Я відкриваю вкладку інкогніто, вводжу кілька пошукових запитів того, чим цікавлюся, потім виходжу на головну сторінку і мені трапляються доволі цікаві відео на мою тему.
Також з метою безпеки рекомендую відвідувати сайти, діяльність яких пов’язана з вашими фінансами (банки, інтернет-гаманці, біржі) через приватний режим.
У цьому режимі браузер трохи захищений, наприклад від тих же розширень, які теоретично можуть бути шкідливими або стати ними в процесі оновлення.
Інсайдери вже неодноразово ділилися інформацією про можливий редизайн камерного блоку в майбутніх моделях iPhone 17…
Китайський виробник DJI анонсував нову серію стабілізаторів, яка включає дві моделі: базову OM 7 та…
Очікується, що незабаром Samsung представить Galaxy A36, і з’явились витоки рендерів нової моделі. Нещодавно в…
Пам’ятаєте недавні чутки про iPhone 17 Pro з камерою у вигляді козирка? Виявилося, що це…
Штучний інтелект став частиною повсякденного життя, допомагаючи у виборі фільмів чи музики. Проте чи можна…
WhatsApp, що належить Meta, перетнув важливий користувацький поріг, який зобов’язує його дотримуватися жорсткіших правил згідно…