У кожному браузері є режим “інкогніто”, але як показує практика, рідко хто ним користується. А даремно. Є кілька випадків, у яких приватний режим буде корисним.
У режимі “інкогніто” сайти не можуть вас впізнати через cookie і тимчасове сховище, однак, IP адреса залишається незмінною.
Список ситуацій для режиму інкогніто:
Після відвідування потрібних сайтів, просто закрийте вкладку “інкогніто” і всі дані про відвідування будуть видалені.
Але стовідсоткової безпеки домогтися не можна, адже вам невідомо, чи є на чужому пристрої програми, які перехоплюють введення даних.
В основному вікні – акаунт №1, у вкладці “інкогніто” – другий акаунт.
Так, розширення можна вимкнути, але не завжди це буде зручно, а в режимі “інкогніто” розширення відключені, якщо зворотне не задано в налаштуваннях браузера.
Я відкриваю вкладку інкогніто, вводжу кілька пошукових запитів того, чим цікавлюся, потім виходжу на головну сторінку і мені трапляються доволі цікаві відео на мою тему.
Також з метою безпеки рекомендую відвідувати сайти, діяльність яких пов’язана з вашими фінансами (банки, інтернет-гаманці, біржі) через приватний режим.
У цьому режимі браузер трохи захищений, наприклад від тих же розширень, які теоретично можуть бути шкідливими або стати ними в процесі оновлення.
Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…
На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…
Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…
Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…
Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…