Як очистити пам’ять смартфона за допомогою секретного коду

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Не секрет, що в сучасних смартфонах левову частку дискового простору займає системна пам’ять, яка використовується під потреби операційної системи. Зазвичай тут зберігаються різні файли з оновленнями, дампи пам’яті, кеш системних даних, а також різні пакетні дані системи. Найчастіше саме цей розділ забирає у користувача заповітні мегабайти і з часом призводить до браку пам’яті в пристрої.

Якщо ви вже перепробували всі наші раніше описані способи боротьби з нестачею простору: очистили кеш додатків, кеш системних даних і видалили всі зайві папки, але пам’яті в смартфоні, як і раніше, не вистачає, рекомендуємо скористатися ще одним неочевидним рішенням.

Реклама

Мова сьогодні піде про приховану в Android системну папку, в якій зберігається вміст про стан вашої системи. Інструмент називається SysDump. Це свого роду журнал дампа пам’яті, який слугує для запису всіх помилок в операційній системі, і для пересічного користувача Android не становить особливого інтересу.

Згодом цей журнал накопичує багато записів, які можуть мати значний обсяг даних, і в деяких випадках його очищення може розв’язати проблеми з нестачею пам’яті.

Як очистити смартфон за допомогою комбінації на клавіатурі
Щоб видалити журнал з помилками системи, нам необхідно потрапити в приховане меню SysDump. Для цього відкрийте додаток “Телефон” і наберіть комбінацію *#9900#.

Перед початком очищення не забудьте подивитися, скільки пам’яті доступно на внутрішньому накопичувачі смартфона в даний момент, щоб порівняти ці дані після процедури. Для цього перейдіть у Налаштування → Обслуговування пристрою → “Пам’ять”.

У системному меню, що відкрилося, натисніть на пункт “Delete dumpstate / logcat”. Одразу ж почнеться процес очищення, після завершення якого з’явиться спливаюче повідомлення з написом “Delete Dump”. Натисніть “ОК” і закрийте меню. Усі системні логи, які зберігалися у вашому телефоні, буде видалено. Якщо дамп ваших системних помилок ніколи раніше не очищався, то можливо мине кілька хвилин, перш ніж з’явиться повідомлення про завершення процедури. Цей процес ніяк не візуалізовано, тому потрібно просто почекати.

Після цього можна знову відкривати розділ “Пам’ять пристрою”, щоб обчислити, скільки місця вдалося звільнити. У нашому випадку файл з помилками займав близько 430 Мб, але це далеко не межа. Деякі користувачі відзначають, що в такий спосіб їм вдавалося очистити до 1Гб пам’яті внутрішнього накопичувача.

Непогано! Особливо, якщо врахувати, що для цього лише потрібно набрати простий код на клавіатурі.

Зазначимо також, що цей код спрацьовує далеко не на всіх моделях смартфонів, але спробувати варто, адже це не забере у вас багато часу.

Висновок

Проблема нестачі пам’яті в смартфонах Android переслідує своїх користувачів ще з часів їхньої першої появи і навіть через півтора десятиліття практично не втратила своєї актуальності. Адже разом зі зростанням розміру внутрішніх накопичувачів смартфонів, зростають сьогодні і “апетити” користувачів. Вимогливі ігри, професійні додатки та інші принади сучасного медіасвіту – все це рано чи пізно призводить до нестачі місця в смартфоні, а очищення стандартними методами допомагає зазвичай лише ненадовго.

Сподіваємося, що наш спосіб допоможе вам звільнити смартфон від зайвого вмісту, і проблема з пам’яттю в смартфоні більше вас не торкнеться!

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ