У наш час наплодилася величезна кількість браузерів. Але як зрозуміти який краще і чим користуватися?
У цій статті розповім про 4 найкращих браузери, з точки зору “юзабіліті”, швидкості та безпеки. Погнали!
Найпопулярніший браузер. Не спроста. Має відмінний і мінімалістичний дизайн. Підтримує всі технології. Зібраний на движку Chromium. Є режим інкогніто. Є величезна кількість плагінів, розширень. Що стосується безпеки, то розробники додали технологію Sandbox, яка захищає ваші дані. Постійно оновлюється база шкідливих ресурсів. Браузер постійно оновлюється. Є можливість заборонити збір тих чи інших даних конкретному сайту.
Плюси:
Мінуси:
Браузер, який знають усі. На ринку дуже давно. Має величезну кількість надбудов та інструментів із кодом сторінок. Має свій движок Gecko. Також є велика база розширень і доповнень, вони ж Addons. Є приватний режим, можливість розблокувати рекламу, утиліти для перекладу сторінки, читання документів. Має приємний і мінімалістичний інтерфейс. Високий рівень безпеки.
Плюси:
Мінуси:
Вбудований браузер, від компанії Microsoft. Крутіше продовження Microsoft Internet Explorer. Теж зібраний на Chromium. Швидкий браузер, простий у використанні. Підтримує режим читання, вміє працювати з різними форматами файлів. Є інструменти для зручності роботи: малювання, створення скріншотів тощо.
Плюси:
Мінуси:
Браузер із досвідом. На ринку з 1994 року. Працює на движку Webkit/V8. Швидко працює, використовує хмарні технології. Є вбудований VPN сервіс, блокування настирливої реклами. Велика бібліотека розширень і плагінів. Зручна навігація, швидкий доступ до часто використовуваних функцій через панель доступу.
Плюси:
Мінуси:
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
View Comments
Стаття ні про що - КГАМ. Хром нічим не кращий за едж, а файрфокс виправив баг з надмірним споживанням пам'яті. І взагалі поверніть веб сторінки 2000х років з меншою кількістю реклами і будуть у вас менше їсти пам'яті всі будуть щасливі.
Opera gx найкраще, як не подивися
Переглянув своє ставлення до едж. В 11 вінді - просто ляля. А на рахунок меншого функціоналу - глупості. Може те саме що і хром вмонтований ШІ. І оперативну не жре... Стаття - х@йня