Щоб смартфон або планшет пропрацював набагато довше і його акумулятор зберігав ефективність, не менш важливо правильно заряджати гаджети.
Інакше, вже приблизно через півроку-рік доведеться міняти акумулятор або навіть сам електронний пристрій.
1) Не тримайте ваш гаджет на зарядці всю ніч. Так, сучасні зарядні пристрої та смартфони мають автоматичне відключення подачі струму, але якщо, наприклад, ваш смартфон або планшет усю ніч стоїть на зарядці, то після повної зарядки до 100%, він починає повільно підживлювати пристрій, підтримуючи його повний заряд.
Це, своєю чергою, може перегрівати як сам смартфон або планшет, так і зарядний блок, а це негативно позначається на терміні життя батареї, вона перебуває в стресі й може перегріватися.
2) Не розряджайте смартфон повністю. Це теж негативно позначається на акумуляторі пристрою і скорочує його термін служби, оскільки повний розряд зношує батарею.
3) Не бійтеся заряджати смартфон за будь-якого відсотка
У сучасних електронних пристроях немає необхідності чекати повного розряду або заряду, по-простому кажучи, їм найкраще, коли заряджають частіше, і бажано ставити на зарядку в проміжку від 20% і необов’язково заряджати точно до 100%. Тому що батарейка перебуватиме під максимальною напругою. А це зношує структуру акумулятора.
Досить і до 90%. Це не завдасть батареї “стресу” і допоможе зберегти її в тонусі.
4) Використовуйте оригінальні зарядні пристрої. Оригінальні зарядні пристрої не подають зайвої напруги і заряджають акумулятор смартфона чи планшета правильно, залежно від акумулятора, який у них встановлено.
Підроблені та дешеві дроти й зарядні пристрої можуть не тільки погано позначитися на акумуляторі, а й спричинити пожежу. Навіть якщо оригінальний зарядний пристрій вийшов з ладу, купіть сертифікований, у магазині електроніки, у якого будуть збігатися характеристики з вашим старим зарядним пристроєм.
Обов’язково перевірте, щоб ваш пристрій не нагрівався сильно під час заряджання, це явно означатиме, що зарядний пристрій не підходить і навіть небезпечний.
5) Намагайтеся дотримуватися температурного режиму.
Найчастіше електронні пристрої допускають використання в нормальних температурних діапазонах, екстремальні для електроніки, такі як після +30, або нижче -20 небажані для використання.
Взимку краще носити смартфон у внутрішніх кишенях, а влітку не залишати на сонці. Так ми уникнемо утворення конденсату або перегріву в акумуляторі.
Найкраще заряджати смартфон без чохла, це безпечніше і дає змогу смартфону менше нагріватися, оскільки чохол може перешкоджати нормальній тепловіддачі. Фото нижче наведено для ілюстрації (Так, знаю, на фото телефон у чохлі).
Моделі серії iPhone 16, що дебютували кілька місяців тому, отримали низку поліпшень порівняно з попередниками,…
Logitech G, бренд Logitech запускає нову мишу серії PRO, розробленої для задоволення потреб кіберспортсменів та…
Мобільний процесор Samsung Exynos 2600, який колись вважався серйозним кроком уперед, може не з'явитися на…
Стало відомо про переговори між Samsung і розробником ШІ-сервісу ChatGPT, компанією OpenAI. Наскільки відомо, копанії…
Nvidia планує випустити відразу п'ять моделей відеокарт серії GeForce RTX 50 у першому кварталі 2025…
Інсайдер Digital Chat Station поділився враженнями про неанонсований складаний смартфон Vivo X Fold 4, відзначивши…