Перші складні смартфони почали продавати ще в 2019 році. Минуло більше п’яти років і на ринку можна зустріти відносно недорогі моделі від корейських і китайських брендів. Наприклад, нова модель HONOR Magic Vs, хоча це більше планшет, але суть не в цьому. Незважаючи на всі модернізації та технології, складні гаджети мають кілька суттєвих мінусів.
Galaxy Z Flip, HONOR Magic Vs або Galaxy Z Fold2 – всі вони стали виступати в ролі очікуваного результату розвитку ринку смартфонів.
Великі дисплеї можуть бути компактними і з цим фактом складно посперечатися. Взагалі, спочатку гнучкі екрани виступали в ролі тестової або проміжної версії. Розробники не планували впроваджувати їх масово, але ринок відгукнувся, а покупці відзначили свої запити.
І це справді дуже зручно. Хочеш, працюй у розкладеному стані або склади пристрій і зберігай у кишені. Під рукою завжди перебуває два гаджети: компактний смартфон і планшет. Звісно, перші гнучкі смартфони більше нагадували розкладачки родом із 2000-х років. Крім ностальгії вони не викликали жодних позитивних почуттів.
Але технології змінюються і зараз з’являється все більше незвичайних гаджетів. Розробники таких смартфонів як Galaxy Z Fold2 змогли впровадити незвичайні рішення і доповнити функціонал пристроїв. У підсумку Galaxy Z Fold2 набагато зручніше використовувати для перегляду відео, конференцій і роботи.
Не можна не відзначити зростаючу популярність складних смартфонів. Пристрої стали міцнішими, цікавішими, дешевшими і надійнішими.
Якщо плануєте купувати складаний гаджет, то важливо враховувати його особливості, а саме недосконалість дисплея. Виробники так і не змогли позбутися складки на екрані, яку видно під різними кутами. Вона хоч і не заважає роботі, але псує загальне враження. По суті, дисплей виглядає набагато дешевше, ніж у найбюджетнішої “цеглини” на ринку смартфонів.
Навряд чи цю проблему виправлять у найближчому майбутньому. Причина банальна – особливості технології. Складку буде видно навіть на найдорожчих і топових моделях. Однак ця особливість призводить до ще кількох недоліків.
Дисплей складних смартфонів і розкладачок не має ніякого захисту, тільки базовий варіант від подряпин. Користувачеві достатньо гарненько провести по екрану гострим нігтем або іншим предметом, щоб залишився відбиток. Розбити такий екран складніше, оскільки він не належить до скляних, але вм’ятина залишиться.
Звичайно, з роками такі гаджети стануть надійнішими, а дисплеї отримають захист. Поки що залишається задовольнятися малим.
Генеральний директор YouTube Ніл Моха заявив про зміну стратегічного курсу компанії, націлившись на використання штучного…
Техноблогер Зак Нельсон з YouTube-каналу JerryRigEverything підбив власні підсумки минулого 2024 року. Він згадав усі…
Qualcomm готує до випуску новий чипсет середнього рівня під назвою Snapdragon 8s Elite (SM8735). Цей…
Марк Гурман з Bloomberg поділився, що новий розумний домашній центр Apple, який деякі називають "командним…
Інсайдер Еван Бласс, який часто публікує точні витоки про Samsung, розповів, що в наявності у…
У 2024 році Apple не випустила оновлення базової моделі iPad 11-го покоління. За даними порталу…