П’ять способів використання старого смартфона, якщо ви купили новий

Припустимо, ви придбали новий смартфон, але старий при цьому все ще працює. Що з ним можна зробити, якщо ви не хочете його продавати або комусь віддавати?

За словами користувачів, є кілька варіантів використання старого смартфона, якщо він ще не вийшов з ладу.

  • Навігатор або відеореєстратор для автомобіля. У цьому разі ви можете скинути все на телефоні до заводських налаштувань і вийняти зі смартфона SIM-карту. При користуванні пристроєм як навігатором вам потрібно буде просто завантажити необхідні додатки, а для його використання як відеореєстратора ви повинні вмикати камеру.
  • Універсальний пульт. У цьому разі вам потрібно всього лише завантажити додатки для кожного гаджета в будинку.
  • Домашній або робочий телефон. У цьому випадку ви зможете легко розділити особисте життя і роботу. Потрібна вам для цього буде тільки сімка.
  • Додатковий накопичувач. Підійде в разі, якщо пам’яті на смартфоні досить багато. Зберігати можна на ньому різні фотографії та відео.
  • Музичний плеєр. Для прослуховування музики знадобляться вам тільки навушники і спеціальний програвач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. можна використовувати як GPS-маяк,або трекер для авто.достатньо найдешевшого тарифу з інтернетом.щоб краще бачив супутники,заховати його потрібно під переднім чи заднім склом.заживити від бортової мережі через зарядку.ще можна використовувати,як підслуховуючий пристрій з трансляцією на інший телефон.для цього любий телефон можна налаштувати на автопідйом трубки при дзвінку з певних визначених номерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я