2023 – рік складних пристроїв. Популярні тренди та бренди

Раніше, коли говорили про складаний смартфон, уявляли щось на кшталт Motorola Razr V3 або Nokia N93. Це були шедеври свого часу. Нині ж відгуки про складні пристрої настільки неоднозначні, що складно сказати, що це – ультрасучасний смартфон чи недопрацьований гаджет із купою недоліків.

Як би там не було, сучасні виробники не полишають спроб створити смартфон, який буде не тільки зсередини, а й зовні високотехнологічним.

Серед “розкладачок” смартфони від Sаmsung були далеко попереду. У них був і асортимент, і працездатність пристроїв, і дизайн смартфонів, який іншим навіть не снився. Вони довго були найкращими. А що зараз? Чи є інші претенденти на звання найкращої “розкладачки”?

Кожен з виробників працює в цьому напрямку, і багато хто домігся деяких успіхів. Однак щойно виходило створити щось вартісне, розвиток моделі практично зупинявся, і кожна наступна версія була мало не точною копією попередньої. Яскравий приклад – Galaxy Z Flip і Galaxy Fold.

Однак виробники розуміють, що вони більше не можуть нічого не змінювати, і 2023 рік стане переломним у розвитку складних пристроїв.

Китайські смартфони “атакують”

У західних споживачів практично немає вибору, і їм нема з чим порівнювати. Саме тому в лінійці складних пристроїв Galaxy практично не було змін. А навіщо? Куплять і такі.

Конкуренти тихо працювали над своїми моделями, і ось настав час, коли моделі Flip 4 і Fold 4 не єдині, з чого можна вибрати.

Китайські виробники потихеньку виводять свої розробки на ринок, а користувачі вже залишають про них відгуки. І що там?

Наприклад, OPPO легше, складки в розгорнутому вигляді немає, а в складеному немає зазору. За продуктивністю “китайці” теж перевершили всі очікування.

Якщо порівнювати між OPPO і Xiaomi (обидва “китайці”), то вони будуть практично однаковими з невеликими відмінностями за дизайном та іншими незначними дрібницями. Якими б не були відмінності, у Sаmsung явні проблеми, адже китайські виробники загрожують не залишити їм шансів на європейському ринку.

Порівняно з “китайцями”, Sаmsung є що доопрацювати у своїх пристроях. Тепер, коли конкуренти наступають на п’яти, їм є чим зайнятися, щоб не втратити свою частку. Завдяки OPPO та іншим, хто працює над складними пристроями, можна сподіватися, що у 2023 рік варто чекати від Sаmsung нових досягнень.

До речі, Google c Pixel теж не варто списувати з рахунків. Ось і подивимося, хто потішить споживачів у 2023, і чи збереже Galaxy своє звання “найкращого” серед складних пристроїв в умовах такої конкуренції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я