Як посилити сигнал мобільного зв’язку: прості способи

При збоях мережі українці можуть підключатися до національного роумінгу, також можна посилити сигнал мобільного зв’язку самостійно.

Зв’язок може порушуватися через несправність телефону. Проблеми з програмним забезпеченням, або потрапляння вологи всередину гаджета може спричинити погіршення та зникнення сигналу. Також зв’язок може погіршувати дуже щільний чохол.

Якщо телефон легко розбирається, потрібно відкрити його та оцінити, чи щільно прилягають контакти до кабелю, чи немає всередині видимих пошкоджень. Якщо щось не так, його потрібно здати у ремонт.

Якщо з телефоном все гаразд і поганий зв’язок викликаний віддаленістю від ретранслятора, можна зробити саморобний підсилювач. Для цього достатньо шматка ізольованого дроту, який потрібно направити до порту діагностики. Допоможе навіть невеликий шматок фольги – його треба розмістити максимально близько до антени.

Найефективніший спосіб – покращення сигналу модему. З нього потрібно зняти корпус, а навколо стандартної антени смартфона намотати п’ять витків дроту із міді. Його другий кінець потрібно приєднати до імпровізованої “антени” – алюмінієвої банки. Попередньо з неї потрібно зрізати верхню частину та вигнути у вигляді “ромашки”.

Для покращення сигналу далеко від міста потрібно придбати GSM Репітер – прилад, функції якого полягають у повторенні та посиленні сигналу стільникового зв’язку. Також буде потрібна зовнішня антена – вона прийматиме і передаватиме радіосигнал на репітер і у зворотному напрямку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я