У НБУ розповіли найпоширеніший вид шахрайства з використанням платіжних карток

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

«Найпоширенішим виглядом стала фейкова соціальна допомога від державних чи міжнародних організацій потерпілим від воєнних дій українцям. 2022 року НБУ виявив близько 4500 фішингових ресурсів. Для порівняння — у 2021 році ця цифра була на порядок меншою» , — зазначив заступник голови НБУ Олексій Шабан.

Проект протидії шахрайству

Як повідомили у прес-службі НБУ, Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України спільно з НБУ запустили проект із протидії кібершахрайству у фінансовому секторі.

Завдання проекту – зменшити переходи користувачів на шахрайські сайти шляхом перенаправлення їх на сторінку із попередженням, що сайт створений зловмисниками.

«Для крадіжки коштів зловмисники проводять фішингові кампанії, які мають на меті виманювання даних для доступу до банківських рахунків. Обіцянки шахраїв варіюються залежно від актуальних новин, що особливо стосуються надання громадянам державної та міжнародної фінансової допомоги, також вони організують фейкові збори коштів для надання допомоги ЗСУ» , — йдеться у повідомленні.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ