Більшість із нас змінює телефони регулярно кожні два чи три роки. Звичайно, ними можна користуватися і набагато довше – це залежить від того, чи влаштовує власника трубки її функціональність, а також чи лякають його проблеми, які завжди виникають із роботою застарілих пристроїв. Нижче ми наведемо 5 ознак, що вказують на те, що настав час розлучатися зі старим смартфоном.
Якщо ви ніколи не змінювали акумулятор у телефоні, то ближче до кінця терміну служби його автономність буде дуже невисокою. В принципі, у цьому немає особливої проблеми, якщо ви постійно знаходитесь десь поблизу розетки. Однак у якийсь момент вам набридне весь час носити із собою зарядний пристрій. Звичайно, можна просто купити нову батарейку, але це насправді виглядає як продовження неминучої агонії.
Сучасні телефони, як правило, мають відносно великий обсяг внутрішньої пам’яті. Однак у міру їхнього старіння починає позначатися брак місця для завантаження наступних фотографій або відеороликів. Звичайно, у подібних випадках необхідно спочатку спробувати почистити диски від непотрібного мотлоху. На якийсь час це вирішить проблему, але потім ви все одно будете змушені видаляти одну стару програму перед встановленням нового. Це вірний знак, що вже час підбирати собі інший смартфон.
Через кілька років процесор, потужності якого було достатньо на момент покупки, стає менш придатним для використання. Вимоги до софту та ігор зараз стрімко підвищуються, і одного разу ваш смартфон почне зависати при запуску кількох далеко не “найважчих” програм. Запущені програми можуть на якийсь час перестати реагувати на ваші дотики до екрана, або відгукнутися із суттєвою затримкою. Це ніщо інше, як ознаки втрати смартфоном якоїсь частини колишньої продуктивності.
Постійне оновлення програмного забезпечення від виробників у наші дні є потребою. Компанії у багатьох випадках здійснюють підтримку своїх флагманів протягом 4 або 5 років. Щодо моделей середнього класу і, тим більше, бюджетних пристроїв, то вони можуть отримувати оновлення не більше ніж 2-3 роки після випуску. Після цього у вас рано чи пізно обов’язково виникнуть проблеми із встановленням нових програм. Крім того, у подібних випадках ніхто не дасть гарантії, що ваш смартфон не буде зламаний, а персональні дані не викрадуть.
Якість фотографій у телефонах зараз стрімко зростає. Цей елемент справді дуже покращився за останні роки. Наприклад, якщо на момент покупки ваш смартфон вважався топовим камерофоном, то через деякий час його знімки вже не будуть ідеальними. Яскравим прикладом тому є Samsung Galaxy S6, який колись мав одну з найкращих камер на ринку, а тепер, за нинішніми мірками, він може робити лише посередні фотографії.
Авторитетний інсайдер Еван Бласс опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) рендери смартфонів…
Функція управління камерою в iPhone 16 спочатку отримала неоднозначні відгуки. Однак з виходом iOS 18.2…
Інсайдер під ніком smashx_60 опублікував у соцмережі X докладний звіт про неанонсований смартфон HMD під…
Незважаючи на високу ціну в 700 доларів, PlayStation 5 Pro демонструє успішний старт продажів. У…
Компанія Elevation Lab анонсувала запуск TimeCapsule, унікального і простого рішення для продовження часу роботи Apple…
77-дюймовий прозорий телевізор Signature OLED T від LG, представлений на виставці CES 2024, надійшов у…