Як продовжити термін життя iPhone

iPhone від Apple — один із найпопулярніших смартфонів у світі, але навіть із високоякісним обладнанням iPhone може згодом працювати повільніше та зношуватися. На щастя, є кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб продовжити термін служби вашого iPhone і забезпечити його безперебійну роботу. Ось кілька порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від вашого пристрою.

Регулярно оновлюйте iOS

Оновлення iPhone до останньої версії iOS може допомогти вам уникнути вразливостей у системі безпеки та виправити помилки, які можуть сповільнити роботу вашого пристрою. Також рекомендується регулярно перевіряти наявність оновлень iOS та встановлювати їх, як тільки вони стають доступними.

Тримайте iPhone у чистоті. Пил, бруд та бруд можуть забивати порти вашого iPhone та ускладнювати його правильну роботу. Регулярно протирайте iPhone м’якою сухою тканиною і уникайте потрапляння вологи на будь-який порт.

Керуйте оновленням фонової програми

Оновлення фонової програми дозволяє програмам оновлюватися у фоновому режимі, що може розрядити акумулятор та уповільнити роботу iPhone. Щоб вимкнути фонове оновлення програм для всіх програм, перейдіть до «Установки» > «Основні» > «Фонове оновлення програм» та встановіть перемикач у положення «Вимк.». Ви також можете вимкнути фонове оновлення програми для окремих програм, вибравши відповідну програму та перевівши перемикач у положення «Вимк.».

Зведіть до мінімуму використання анімації та ефектів руху: анімація та ефекти руху можуть уповільнити роботу вашого iPhone, особливо якщо це більш стара модель. Щоб вимкнути ці ефекти, перейдіть до «Параметри» > «Основні» > «Спеціальні можливості» та встановіть перемикач «Зменшення руху» у положення «Увімк.».

Відключіть push-повідомлення електронною поштою: Push-повідомлення — це функція, яка дозволяє доставляти вашу електронну пошту на ваш iPhone, як тільки вона надходить, але вона також може розрядити акумулятор і сповільнити роботу пристрою. Щоб вимкнути push-повідомлення електронною поштою, перейдіть до «Параметри» > «Пошта, контакти, календарі» > «Отримати нові дані» та виберіть «Вручну».

Вимкніть служби розташування для другорядних програм

Служби позиціонування дозволяють програмам визначати ваше місцезнаходження та надавати вам інформацію про нього. Однак деякі програми, які не потрібні для вашого розташування, можуть відстежувати його у фоновому режимі, що може розрядити акумулятор і уповільнити роботу вашого iPhone. Щоб вимкнути служби позиціонування для програми, перейдіть до «Параметри» > «Конфіденційність» > «Служби позиціонування» та виберіть потрібну програму.

Оптимізуйте сховище

Оптимізація вашого сховища iPhone може допомогти йому працювати більш ефективно. Ви можете зробити це, видаляючи програми, що не використовуються, перемістивши фотографії та відео в хмару і використовуючи iTunes для зберігання своєї музичної бібліотеки.

Використовуйте акумулятор або акумулятор: акумулятор або акумулятор можуть допомогти продовжити термін служби вашого iPhone, забезпечуючи його додатковим живленням, коли він розряджається.

Тримайте iPhone у чохлі

Чохол допоможе захистити iPhone від пошкоджень та продовжити термін його служби. Шукайте чохол, який забезпечує гарний баланс між захистом та доступністю, та переконайтеся, що він зроблений із високоякісних матеріалів, які не зношуються швидко.

Використовуйте свій iPhone з розумом: не використовуйте свій iPhone для завдань, для яких він не призначений, наприклад, не використовуйте його як молоток або не кидайте його з великої висоти. Ці дії можуть серйозно пошкодити ваш пристрій та скоротити термін його служби.

Дотримуючись цих простих порад, ви зможете продовжити термін служби свого iPhone та забезпечити його безперебійну роботу на довгі роки. Виявивши трохи турботи та уваги, ви зможете насолодитися всіма перевагами флагмана Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я