У США назвали ще одну ключову відмінність радянських танків від західних

Ключовою відмінністю радянських танків від західних є менше споживання палива та менша вага. Західні оглядачі вкотре попередили про серйозні логістичні проблеми, які, на їхню думку, неминуче виникнуть у ЗСУ під час передачі Україні «малих партій» різної західної бронетехніки, включаючи танки Leopard.

Як зазначається, окрім логістики, проблемою стане і обіцяна кількість танків, яка ніяк не позначиться на оперативній ситуації. Але що ще важливо, то це ненажерливість західних танків — вони споживають більше палива, ніж радянські, які перебувають на озброєнні української армії.

До того ж, для західних машин екіпажі мають бути більшими, ніж для радянських — 4 людини, а не 3. Не можна забувати про вагу закордонних танків — вони важать від 55 тонн, тоді як радянські не більше 50. Це може вплинути при переправах мостами.

Крім того, західні танки більші, тому їм важче знаходити укриття.

«Погана новина полягає в тому, що більшим західним танкам важче ховатися в укриттях, вони споживають більше палива і потребують більшого екіпажу — чотирьох танкістів замість трьох. Можливо, найбільш проблематичним є те, що за вагою 55 з лишком тонн вони надто важкі, щоб безпечно перетинати багато українських мостів», — сказано в матеріалі видання Breaking Defense.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я