Портативний зарядний пристрій Power Bank легко освоїти, але є деякі нюанси його використання, які слід знати. Особливо це важливо сьогодні, коли через регулярні обстріли Росією об’єктів критичної інфраструктури багато українців залишилися без світла.
Залежно від ємності повербанка, рівня його заряду, зарядного пристрою та температури навколишнього середовища для повної зарядки може знадобитися чимало часу. Наприклад, для зарядки великого повербанку на 20 000 мАг може знадобитися до 40 годин. Найменші блоки живлення на 4000 мАг можуть заряджатися лише за пару годин.
Часто повербанк має простий світлодіодний індикатор, що показує рівень заряду. Ці індикатори можуть блимати або вимикатися через короткий час, щоб зберегти заряд акумулятора. Натисніть кнопку включення пристрою: якщо всі 4 світлодіодні індикатори безперервно світяться, значить повербанк заряджений на 100%.
Повербанки мають захисне відключення для запобігання перегріву, проте краще від’єднувати пристрій від мережі, коли він повністю заряджений. З цієї причини не слід заряджати блок живлення всю ніч. Це не спричинить значних збитків, але є ймовірність, що термін служби батареї скоротиться.
Не використовуйте пошкоджені або неякісні кабелі та блоки живлення для заряджання повербанку. Також намагайтеся не заряджати його, якщо напруга в мережі нестабільна. Це загрожує виходом із ладу контролера зарядного пристрою.
Зберігати повербанк краще за кімнатної температури. Це не завжди можливо, але технологія літієвих акумуляторів найкраще працює за температури 17-22 °C . Вони не люблять ні надмірного холоду, ні спеки. З цієї причини їх не можна залишати в машині: влітку температура всередині автомобіля може досягати 50 ° C, а взимку опускатися до мінусових позначок.
Використовуйте повербанк лише за призначенням – для заряджання пристроїв, з якими він сумісний (телефони, планшети, поративні колонки тощо). Деякі пристрої можуть мати різну напругу та силу струму (1А або 2А). Зважайте на це, щоб гаджети швидко заряджалися, а повербанк працював справно.
Тримайте повербанк подалі від вологи. Одна з ключових порад при використанні зовнішніх акумуляторів завжди тримати їх сухими. За такої кількості енергії в блоці живлення волога може завдати значної шкоди, викликати коротке замикання.
Не тримайте повербанки у кишені чи сумці з металевими предметами. Хоча в них зазвичай є кнопка, яку потрібно натиснути, щоб увімкнути живлення на виході, завжди краще бути обережним і стежити, щоб металеві предмети не закоротили вихід. Класти їх у кишеню поруч із ключами – однозначне “ні”.
Не кидайте повербанк. Його падіння може призвести до пошкодження корпусу, плати або навіть елемента літієвої акумуляторної батареї.
Під час заряджання немає шкоди у використанні мобільного телефону, однак це може сповільнити процес. Щоб значно прискорити заряджання, увімкніть авіарежим або повністю вимкніть смартфон.
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…
В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…
Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…
За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…
Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…
Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…