Як вибрати хороший кабель для заряджання. Топ-3 правила

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Для будь-якого пристрою, починаючи з бездротових навушників і закінчуючи планшетом, потрібний кабель для заряджання. Щоправда, хороший вибрати складно: відкриваєш АліЕкспрес і бачиш, що судячи з відгуків чи не кожен — найвищої якості та ще й за низькою ціною. У звичайних магазинах теж широкий вибір, але дорожче — начебто, аби великі мережі продавати не будуть. Щоправда, через якийсь час кабель виходить з ладу, як би дешево чи дорого він не коштував. Чи є якась формула, щоб правильно вибрати кабель для заряджання смартфона ? Скоріше ні. А ось парочка корисних порад є.

Як правильно скласти кабель для заряджання

У деяких смартфонів кабель для заряджання спочатку складний в кільце, наприклад, iPhone. В інших він змотаний і перев’язаний стяжкою. Не знаю як ви, але я за весь час зрозумів, що немає нічого надійнішого, ніж скласти кабель кільцем. Це стосується і зарядок для смартфонів, і кабелів для ноутбуків, які трохи товщі за перші. Якщо на дроті є стяжка ще краще, так як кільце не розкручується. Згодом провід буквально «звикне» до такого стану і згортати його буде складніше.

Я складаю їх саме так, тому вони служать кілька років і не перетираються. У такому положенні їх завжди зручно носити в рюкзаку: кладеш провід на дно або в кишені – ніяких ризиків немає. Між іншим, у такий спосіб користуються діджеї та оператори, але він підходить і для дрібніших гаджетів. Підійде будь-який, крім силіконового з покриттям soft-touch: він як чохол для смартфона – збирає все сміття, хоч і надійне.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Який кабель для заряджання краще

Якщо вже зайшла мова про матеріал кабелю для зарядки , то найчастіше зустрічається кілька варіантів. У принципі, якщо правильно ними користуватися і уникати перегинів, то будь-який з них служитиме вічно – напевно, ви раніше поміняєте телефон, ніж вийде з ладу кабель. Однак пластиковий кабель поламати найпростіше – при перепадах температур обплетення з часом починає тріскатися, як і при дії інших предметів, якщо кабель виявляється в щільно набитому рюкзаку.

  • Силіконовий – непоганий варіант. Він навіть трохи тягнеться, а саме покриття не злазить роками. Хоча, звичайно, багато залежить і від якості. Мій кабель Ugreen , який я беру в поїздки, не знає лиха вже майже три роки.
  • Тканинний кабель подобається найбільше: він приємний навпомацки, довговічний, але швидко мажеться, а обплетення взагалі може почати розпускатися. Крім того, відмити його від забруднень практично неможливо. Найкращий тканинний кабель для зарядки продавався в Ікеї, але на Алі є аналоги від Baseus.
  • Металеві — найнадійніші, тому що їх складно заплутати чи перегнути, але знайти справді добрий — вкрай складно. Ось, наприклад, такий .

Ще кілька варіантів – це плоский і кручений. Плоский кабель не плутається, займає мало місця і легко складається, але швидше за все, має невисокий пропускний струм: чим вищий показник на упаковці, тим товщі має бути провід, інакше втрата потужності буде великою — смартфон заряджатиметься півдня.

Витий кабель для зарядки хороший для автомобілів, тому що він добре тягнеться і стійкий до вигинів, оскільки це його природний стан. Тут потрібно дивитися на обидва конектори, тому що він виходять з ладу найчастіше, тому що телефон іноді доводиться переміщати салоном.

Довжина кабелю для заряджання телефону

Зараз виробники кладуть у комплект зі смартфоном кабель на 1 метр: начебто і багато, але якщо ви дістанете старий мобільник типу Sony Ericsson, то помітите, що кабель там був 1,5-2 метри. Яка довжина кабелю краща? Це залежить від ваших переваг: якщо не чіпаєте телефон, поки він на зарядці, вистачить одного метра. Якщо розетка “не дотягується”, то краще брати двометровий кабель.

Шукаєте провід для зарядки домашніх гаджетів на кшталт розумних колонок чи ноутбука? Беріть кабель на 3 метри — не пошкодуєте: у будь-якому разі його можна буде згорнути стяжкою на липучці. Ще є півметрові — стануть у нагоді хіба що для зарядки повербанків чи інших дрібниць.

До речі, на АліЕкспрес часто трапляється кабель з магнітним конектором : шалено крутий варіант, так як можна купити відразу кілька насадок і використовувати їх хоч для Android-гаджетів, хоч для Айфонів, хоч для всяких брязкальців на кшталт електричних штопорів. Щоправда, насадки легко розгубити, внаслідок чого провід буде марним.

Загалом хороші кабелі можна купити недорого. У кожного свої властивості, а при виборі потрібно виходити зі своїх сценаріїв використання та звертати увагу на властивості кожного, щоб не викинути гроші даремно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.