Час читання: 2 хв.У ході технологічного процесу з’явилася маса гаджетів, які спрощують життя людини. До них відноситься і смартфон, адже без нього люди вже не можуть уявити своє життя. Однак, як і будь-яка інша техніка, мобільні телефони є недосконалими. У ході тривалого використання, температура пристрою може підвищуватися. Це негативно впливає на стан системи і може призвести не тільки до збоїв, але й до повного виходу смартфона.
Як уберегти пристрій від перегріву?
Фахівці у цій галузі виділяють сім основних причин нагріву смартфона та дозволяють вчасно усувати проблему.
- Неправильний процес заряджання. Якщо гаджет нагрівається під час підключення до зарядного пристрою, це говорить про те, що у користувача неякісна зарядка, або виникли проблеми з акумулятором. Найкращим рішенням буде зняти гаджет із зарядки та віднести до сервісного центру на діагностику.
- Занадто активне використання смартфона також може призвести до перегріву. Не варто запускати відразу кілька важких програм і підключати багато різних режимів, таких як GPS, Блютус, Wi-Fi і т.д. Потрібно робити регулярні перерви в роботі з пристроєм та закривати всі програми.
- Нагріватися пристрій може і через недопрацьовані програми, встановлені на нього. Якщо використовувати таку програму, то гаджет через помилки в ньому може споживати занадто багато власних ресурсів. Слід очищати смартфон від непотрібних програм та вчасно оновлювати систему.
- Нагрівання може відбуватися і через зовнішні фактори. Найкраще не тримати гаджет під палючим сонцем у спеку, і при можливості знімати щільні чохли в процесі роботи важких додатків.
- Неправильна робота операційної системи або її забруднення залишковими файлами може призвести до нагрівання. Слід регулярно очищати кеш програм, а також при виникненні проблеми здійснювати скидання до заводських налаштувань.
- Нагрів при первинному налаштуванні – це нормальне явище. Якщо смартфон збили до заводських налаштувань, і він почав нагріватися у процесі первинної обробки, то не варто переживати.
- Перегріватись гаджет може і через заводський брак. У ситуації, коли всі попередні фактори не підходять, найкращим рішенням буде звернутися до сервісного центру для перевірки проблеми.
Виявивши проблему вчасно, можна виправити помилку та вберегти пристрій від подальших поломок.
Митник МихайлоБільшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.