Як зберегти заряд телефону під час блекауту: 10 корисних порад

Останні російькі ракетні удари по енергетичній інфраструктурі поставили нові виклики перед українцями. Без світла, води і тепла мільйони мешканців залишиалися на добу і більше.

Як зберегти заряд смартфона на тривалий час, якщо відключення триватимуть ще більше? Акцент публікує найважливіші рекомендації щодо можливості тривалого збереження в роботі ваших гаджетів.

  1. Якщо поряд немає Wi-Fi — вимикайте підключення на телефоні, Bluetooth також. Пошук мережі та пристроїв жере заряд
  2. Якщо зв’язку немає або він дуже поганий — вимикайте використання стільникових даних. Телефон буде працювати для дзвінків, але не буде витрачати значний ресурс на пошук мережі інтернету. Так смартфон протримається в 2-3 рази довше.
  3. Якщо взагалі немає потреби у зв’язку зараз — врубайте авіарежим. В такому режимі смартфон може протриматися до тижня, звісно, якщо не грати в ігри і тд, й використовувати лише для екстренного зв’язку. Перевірено в походах, коли за 2-3 дні в авіарежимі лише -5% заряду.
  4. За умов блекауту заряд треба максимально берегти. Ні іграм, ні оновленням стрічки новин, безцільним колупанням в інтернеті й перечитуванням 100500 телеграм каналів. Помірний діджитал детокс.
  5. Також порада по читанню телеграма — вимикайте в налаштуваннях завантаження відео, картинок — так буде швидше. Дані > Автозавантаження. Можна вирубити все. Важливу інформацію напишуть текстом, не пропустите.
  6. За ці 9 місяців усі стали дуже залежними від інтернету й бажання бути в курсі новин, звідси постійне залипання в телефоні, який треба заряджати по 2-3 рази на добу. Замінити можна радіоприймачем, на хвилях АМ 1278 кГц, 1404 кГц, 657 кГц, 873 кГц та 98 FM, 105 FM.
  7. Запасіться павербанками від 10к ємності. Ці поради + такий павер, можна протягнути більше тижня.
  8. Телефон швидше заряджається в авіарежимі. І коли в ньому не колупаються під час зарядки.
  9. Тримайте телефон і павер зажди зарядженими. Поки є світло — заряджаємо все, що є. Телефон і павери тримати в теплі — за холодів батарея починає швидше розряджатися.
  10. Почитайте як на вашому смартфоні увімкнути економрежим та вимкнути зайві функції, які жеруть заряд. Вимкніть автооновлення додатків (буде жерти заряд і трафік). Регулярно закривайте непотрібні відкриті додатки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я