Як зателефонувати або надіслати повідомлення за відсутності мобільного зв’язку та інтернету

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що за відсутності мобільного зв’язку під час відключення електропостачання потрібно переключитися на іншого оператора. Послуга доступна завдяки національному роумінгу, який запровадили після 24 лютого. Завдяки сервісу, якщо зникає сигнал одного оператора, можна підключатися до мережі іншого.

Насамперед потрібно відключити автовибір мобільної мережі.

  • У смартфонах на Android потрібно зайти в «Налаштування», вибрати вкладки «Мобільний зв’язок», «Підключення» та «Оператор».
  • У телефонах на системі iOS зайдіть до «Параметри», виберіть «Мобільні дані» та «Вибір мережі».
  • Знайдіть та виберіть доступну мережу. Якщо з першого разу це не вдалося, спробуйте ще раз і виберіть іншу мережу. Після цього спробуйте зателефонувати або надіслати SMS.

У смартфонах є «таємна» функція

Якщо неможливо підключити будь-яку мобільну мережу, потрібно включити альтернативне джерело зв’язку — радіоприймач. Він встановлений у гаджетах за промовчанням. Навушники використовуються як антена. Радіосигнал прийматиметься незалежно від підключення до мережі.

У Vodafone порадили при перебоях зі зв’язком використовувати месенджери та SMS, а не дзвінки – вони дають менше навантаження на канали зв’язку.

Телеком-експерт Роман Хіміч порадив, як зберегти інтернет-зв’язок.

«Можна придбати комплект супутникового доступу до інтернету — не лише Starlink, а й ще кілька подібних систем. До цього доведеться докупити дизель-генератор чи комплект резервного живлення на базі акумуляторів», — цитує спеціаліста «Фокус».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я