Якщо ви бажаєте придбати телефон у 2022 році, ми вам допоможемо. У цій статті розглянемо базові принципи, на які потрібно спиратися під час вибору мобільного пристрою. Поїхали!
1. Бюджет
Почнемо не з технічних особливостей, а з фінансових можливостей. Перш за все визначтеся, з якою сумою ви готові розлучитися, щоб придбати смартфон. У будь-якому діапазоні цін є гідні представники, тому недостатність бюджету при виборі хвилюватися не варто.
2. Дисплей
Екран – один з основних параметрів, на який ми будемо дивитися. Зверніть увагу, що стандартний IPS дисплей з яскравістю 500 ніт і частотою 90 Гц буде кращим за найдешевші матриці Amoled, які ставлять у порівняні за ціною пристрої. Тому рекомендується дивитися відео на той пристрій, який вам сподобався.
3. Чіпсет
Ще один важливий пункт. Якщо ви хочете взяти смартфон на базі Qualcomm, найкраще дивитися у бік процесорів з індексом “G” – вони не менш продуктивні, ніж їхні побратими по лінійці процесорів, однак, мають менше тепловиділення за рахунок зменшених частот. Якщо це MediaTek, тут рекомендуються варіанти серії Dimension. Для HiSilicon — версії 870/880, 950/960, потужніші моделі виявляться набагато гарячішими.
4. Пам’ять
Найпопулярнішим форматом на даний момент є 4+64 Гб (популярно у бюджетних пристроїв) та 6+128 Гб. Ми рекомендуємо дивитися на варіанти 6+128 Гб і більше.
5. Камера
Незважаючи на сучасний формат камерних модулів, де середня кількість датчиків становить від трьох і більше, слід спиратися на відеоогляди. Нерідко під час перевірки камери “вирішує” не так апаратна начинка (тип датчика, оптика і т.д.), а постобробка зображення. Прикладом цього може служити Google камера — додаток зі штучним інтелектом, який завдяки спеціальним алгоритмам та консолідації кількох фото в одне може надати картинку у покращеній якості.
6. Автономність
У разі правило просте — що більше, краще. Найчастіше смартфони з батарейкою від 5000 мАг є “живучими”.
Наша редакція сподівається, що все вищевикладене допоможе вибрати гаджет до душі.