Швидкої витрати акумулятора смартфона на морозі уникнути неможливо через хімічні реакції, що протікають в батареї. Про це GSMinfo розповів старший фахівець із тестування компанії Slaxico Юрій Шарлай.
«У тому, що заряд телефону на морозі сідає, загалом немає нічого дивного. Через зниження температури електроліту зменшується швидкість руху іонів та інтенсивність проходження хімічних реакцій. На практиці це виглядає так – при кімнатній температурі батарея має заряд 100%, а після потрапляння на вулицю та подальшого перебування на холоді падає до 80% і нижче, не рахуючи витрати енергії на живлення пристрою. Але втрата ємності літій-іонних акумуляторів на морозі є тимчасовим явищем», — запевнив експерт.
Щоб уникнути негативних наслідків для більшості літій-іонних акумуляторів, Шарлай рекомендує не перевищувати нижню температурну межу -20 градусів за Цельсієм при використанні гаджетів. За його словами, зарядка гаджета за негативних температур також негативно позначається на його батареї.
Чи можливо уникнути розряду на холоді? Ні. Це закони фізики та хімії, і їх варто враховувати під час експлуатації пристроїв», — сказав фахівець.
Південнокорейський гігант Samsung запустив програму Galaxy Easy Compensation, спрямовану на зменшення кількості електронних відходів і…
WhatsApp, який має більше 2 мільярдів користувачів, завжди вважався лідером у питанні безпеки. Всі ці…
Apple знову продемонструє свою безперечну перевагу в оновленнях, випустивши iOS 19 у вересні, якщо чутки…
Частка Apple на світовому ринку смартфонів знизилася до 18% у 2024 році, порівняно з 19%…
Дослідники в галузі кібербезпеки виявили та усунули вразливість у декодері Monkey's Audio (APE) на смартфонах…
Redmi представила на світовому ринку 4G-версії смартфонів Note 14 і 14 Pro. Пристрої отримали ємну…