Названо 4 додатки для підвищення продуктивності на iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 4 хв.

Apple в останні роки перейнялася продуктивністю користувачів: спочатку в iOS додали Екранне час, потім – Фокусування, за допомогою якого можна навіть приховувати цілі робочі столи, щоб не відволікатися від важливих справ. Тим не менш, всі ці вбудовані фічі рано чи пізно перестають допомагати, тому що у користувачів до них виникає імунітет: не раз бачив, як мої друзі просто пропускали повідомлення від екранного часу, ніби це будильник якийсь! Пропоную заглянути у App Store: можливо, там є якісь цікаві програми для підвищення продуктивності.

Реклама

Трекер звичок – Productive

Як уже говорилося вище, будь-яка функція смартфона, що допомагає бути продуктивним, рано чи пізно перетворюється на звичку: тільки от звичка ця пов’язана з тим, щоб ігнорувати її, а не дотримуватися. Щоб виробити дійсно корисні звички, спробуйте програму Productive: їх можна створювати, контролювати і зупиняти, щоб зрозуміти, чи добре все йде і чого ви досягли. Коли вважаєте за потрібне, зможете завершити будь-яку дію.

У Productive дуже простий та зрозумілий інтерфейс

Програма дозволяє відстежувати власний прогрес на сторінці статистики та змагатися з іншими користувачами, щоб зробити свій день продуктивнішим. Кожну звичку можна відзначати кольором та окремим значком, щоб нагадування про них у повідомленнях були зручними. Програма працює безкоштовно, але в преміум версії можна додавати нескінченну кількість завдань.

Завантажити Productive

Freedom — Block Distractions

Повідомлення – зло. Ми регулярно згадуємо у наших статтях, що потрібно відключати пуші від додатків, якими ви не користуєтесь. Однак роблять це одиниці, оскільки налаштування — справа копітка. Щоб прокачати свою продуктивність , рекомендуємо вам скористатися програмою Freedom: за його допомогою можна блокувати не тільки програми, але й веб-сайти: так у вас не буде спокуси вкотре засиджуватися на спортивному сайті, читаючи черговий лонгрід про улюблену команду.

Freedom хоч і працює англійською мовою, але розібратися в ньому не так вже й складно

Утиліта дозволяє заздалегідь створити чорний список і налаштовувати час від часу. Сеанс блокування синхронізується між пристроями, тому відволікаюче повідомлення не зможе потрапити не тільки iPhone, а й iPad.

Є класна фіча — можливість заблокувати доступ до Інтернету прямо з програми: сеанси «тиші» можна налаштувати за розкладом, щоб вони включалися самі в потрібний час. На жаль, програма тільки платна, але можна спробувати демо-версію безкоштовно.

Завантажити Freedom

TickTick: To-Do List & Calendar

Одна з моїх улюблених програм — це TickTick. Це простий додаток, що нагадує записник. За рахунок простого інтерфейсу досить легко створювати та відстежувати завдання , заплановані на день: вони відображаються у вигляді списку, а для більшої зручності їм можна призначати пріоритет або прибирати його зовсім. Чим вище пріоритет, тим вище у списку є завдання.

Завдяки пріоритету ви завжди знатимете, які справи важливіші

Це допомагає швидко вирішити, які справи виконувати в першу чергу, щоб не гаяти час марно. До завдань можна додавати підзавдання, встановлювати повтор, додавати дрібні деталі. Крім того, завдання синхронізуються з програмою Календар та між вашими пристроями. Планувальник завдань доступний навіть на Apple Watch: працює безкоштовно, але є передплата з додатковими функціями.

Завантажити TickTick

Clockify Time Tracker

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки часу чи ресурсів витрачаєте на те чи інше завдання? До речі, це корисно відстежувати, але робити це виходить не завжди. Програма Clockify дозволяє відстежувати витрачений час на те чи інше завдання. Більше того, додаток корисний при підрахунку зарплати: він вміє рахувати, скільки заробив той чи інший співробітник, якщо у нього погодинна оплата.

Clockify не лише допомагає планувати завдання, а й підраховує зарплату!

У розділі «Звіти» пропонується розклад, в якому ви можете переглядати журнали обліку за будь-який період, поки користувалися програмою. Є навіть розділ із фінансовими показниками: доходами, видатками, бюджетом та прибутком. Їм можна поділитися з керівництвом чи клієнтами, щоб показати прозорість погодинних проектів.

Завантажити Clockify

Що подобається: якщо використовувати Clockify в особистих цілях, без проблем підійде безкоштовна версія, так як функцій вистачає. Однак чим зайнятіший користувач трапляється, тим більше потрібно інструментів — тоді без преміум-версії вже не обійтися.

Діліться в коментарях, якими додатками ви користуєтеся, щоб краще керувати своїм часом і справами?

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ