Статті

Які навушники вибрати дротові чи бездротові

Share

Зараз вже рідко зустрінеш людину з дротовими навушниками — піком моди останніх років є так звані TWS навушники. Абревіатура TWS розшифровується як true wireless stereo, що можна перекласти як «по-справжньому бездротове стерео».

Розглянемо плюси та мінуси дротового та бездротового гаджета, а ви вже робіть висновок самостійно.

Плюси TWS пристроїв безперечні:

  • Відсутність дроту, який завжди заплутується у будь-якої моделі. До того ж згодом провід може деформуватися. Плюс до всього з бездротовими можна відійти від смартфона або ноутбука на кілька метрів;
  • Функціональне керування за допомогою кнопок або сенсорів. Щоб перемикати треки, регулювати гучність або відповідати на дзвінки, потрібно натискати на навушник;
  • Наявність додаткових функцій, таких як активне шумозаглушення та прослуховування навколишнього середовища. Деякі моделі оснащені голосовим помічником;
  • Купатися в басейні та слухати музику? Так легко, якщо у вас є водонепроникні TWS навушники. Дальність дії кілька метрів, просто залиште свій смартфон на лавці;
  • Величезний вибір кольорів, форм та розмірів. Девайс спокійно можна підібрати під нестандартне вухо.

Мінусів лише два:

  • Навушник можна втратити, якщо він випаде з вуха. Уникнути цього просто: потрібно підбирати модель, яка щільно сидітиме у вушній раковині;
  • Девайси потрібно заряджати. Але це дуже просто: заряджаються «вуха» у спеціальному кейсі із вбудованим акумулятором. Практика показує, що заряду вистачає за середнього темпу приблизно на тиждень.

А що за якістю?

Протестувавши багато TWS пристроїв, я не помітив особливої ​​різниці між провідними навушниками, які підключаються в роз’єм на смартфоні. Більше того, існують TWS навушники, які звучать на порядок краще, ніж провідні.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Питання якості, звичайно ж, йде від бренду та вартості такого пристрою. Але, як показує практика, для повсякденного носіння підійде будь-яке зручне для ваших вух пристроїв TWS. Зручно як для розмов, так і для прослуховування улюбленої музики.

Висновок

Дротові навушники, це вже минуле століття. Пройде ще кілька років і смартфони назавжди втратять 3.5 мм роз’єм під навушники. Сучасний протокол Bluetooth передає звук практично без затримок, а для любителів пограти майже кожен гаджет містить «ігровий режим», в якому трохи гірша якість, але немає затримок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Лужна Софія

Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    В Україні готують законопроект про роботу Telegram, Tik-Tok і YouTube

    Влада України зможе вимагати від соцмереж блокувати той чи інший канал. «В Україні готують законопроект…

    02.05.2024

    Смартфони на Android скоро отримають новий спосіб керування налаштуваннями виведення звуку

    Схоже, Google працює над цікавою новою можливістю для користувачів Android – можливістю керування виведенням звуку…

    01.05.2024

    У росії створюють РЕБ-дрон із штучним інтелектом

    Російська компанія «Герань» заявила про створення мобільної установки «Абзац», яка, за їхніми словами, здатна боротися з безпілотними літальними…

    01.05.2024

    Телефон на зарядці всю ніч: шкідливо чи ні

    Багато власників смартфонів побоюються залишати гаджети на зарядці на всю ніч і правильно роблять. Пояснюємо,…

    01.05.2024

    Мільярди смартфонів в небезпеці через дефект клавіатури

    Нещодавній звіт фахівців з кібербезпеки з Citizen Lab виявив суттєвий недолік безпеки в кількох популярних…

    01.05.2024

    Новий вірус для Android заражає пристрої користувачів через зламані сайти WordPress

    Хакери почали розповсюджувати нове шкідливе програмне забезпечення для операційної системи Android під назвою Wpeeper. Цю…

    01.05.2024