Коли купую новий смартфон, то люблю налаштовувати все з 0, а саме ставити потрібні програми. Для себе пам’ятаю список мінімальних додатків, які потрібно поставити відразу після покупки і стежити за їх оновленнями.
Були ситуації, коли терміново потрібно було встановити програму, а мобільний інтернет не дозволяв це зробити швидко. З того часу ставлю все заздалегідь, добре знаю, що мені потрібно. Про це поділюся з вами.
Будь-який, крім основного, вбудований в операційну систему. Це потрібно, наприклад, для того, щоб відкрити два облікові записи на одному сайті і легко перемикатися між ними. Режим інкогніто тут не допоможе – при перемиканні сесія скидається, тому без другого браузера не обійтися.
Два основних – Telegram та WhatsApp. На роль запасного використовую Viber. Іноді буває така ситуація, коли відеозв’язок через «віз» або «вацап» дуже поганої якості. Майже завжди в таких моментах рятує Viber – дає дуже гарну картинку. Знову ж таки, не у всіх є Viber, але у тих, з ким я спілкуюся, він встановлений. Як мінімум, два месенджери мають бути встановлені.
Ставлю відразу дві програми – навігатор від Waxe і Sugic. Обидві програми відмінно доповнюють один одного. Не забудьте відразу завантажити карту міста, щоб вона працювала в автономному режимі і навігація могла працювати навіть якщо у вас буде слабкий інтернет.
Наприклад, програма, яка добре справляється (і не гальмує) з усіма відомими форматами електронних книг. Також, якщо вам потрібно відкривати та редагувати будь-які документи, потрібно подбати про потрібні програми заздалегідь.
Навіть якщо ви замовляєте таксі дуже рідко, нехай програма стоїть. Через смартфон замовити таксі набагато зручніше, ніж через телефонний дзвінок. Та й вартість поїздки в агрегаторів помітно нижча, ніж у «звичайних» таксопарків (так такі ще залишилися в регіонах).
Вонb надійнішs, ніж “браузер + підтвердження через SMS повідомлення”. Причина в тому, що банківська програма містить низку захисту, а прості смскі можуть бути перехоплені.
Ставимо в тому випадку, якщо використовуємо смартфон зі застарілим Android. Або ж плануємо встановлювати програми поза офіційними магазинами за допомогою завантаження .apk файлів з інших джерел.
Як правило, ігрові програми об’ємні – від сотень мегабайт до 1-2 гігабайт. Краще встановити гру заздалегідь, коли ви знаходитесь в зоні стабільного та швидкісного підключення до інтернету, ніж потім чекати на тривале завантаження. Ставлю собі дві улюблені ігри – Bubble Breaker (лопати кулі) і шахи.
Серія відеороликів, опублікованих на TikTok, стверджує, що функція AirDrop від Apple може бути використана для…
Експерти визначили найкращі бюджетні смартфони 2025 року, які поєднують доступну ціну та гідні характеристики, ставши…
Надійний інсайдер Йогеш Брар поділився новими деталями про характеристики камер майбутнього флагманського смартфона Samsung Galaxy…
Плани Apple щодо створення підписного сервісу для iPhone, який дозволив би щороку отримувати новий смартфон…
Компанія OpenAI дозволила дзвонити чат-боту ChatGPT за номером телефону. Тепер користувачі можуть набрати 4 цифри…
Apple опублікувала доповідь, в якій, з одного боку, підтримує ідею Європейського союзу про сумісність технологій…