У сьогоднішній статті ми з вами розглянемо три найпопулярніші міфи про зарядні пристрої залишені в розетках, які існують в даний час. Таким чином ви зможете самі розібратися в проблемі.
Без мобільних телефонів та інших гаджетів наше життя було б немислиме, і навпаки, без регулярної зарядки вони не працювали б належним чином.
Багатьох людей хоч раз у житті цікавило питання: чи можна залишити зарядний пристрій у розетці без мобільного телефону?
Є багато думок з цього приводу, але давайте розглянемо всі наявні думки з приводу питання: “Чи можна залишати зарядний пристрій включеним в розетку без телефону?”.
Невірно вважати, що зарядний пристрій, підключений лише до розетки без мобільного телефону, не споживає електроенергію.
Насправді воно споживає електроенергію, проте це споживання є мінімальним.
Справа в тому, що пристрої, які ми використовуємо для заряджання мобільних телефонів та інших гаджетів, зазвичай імпульсні. Тому через особливості їх конструкцій споживання енергії відбуватиметься, навіть якщо до них не підключений телефон.
Однак споживання в режимі очікування настільки мало, що протягом місяця воно накрутить ваш електролічильник на якісь копійки.
Якщо ви все ж таки вирішите не відключати зарядку від розетки протягом цілого року, то приблизне споживання електроенергії складе 1/3 кіловата.
Тому вам абсолютно не слід турбуватися про те, що вам доведеться сплачувати великі рахунки за електроенергію.
Навіть якщо ви одночасно підключаєте до розетки кілька зарядних пристроїв для телефонів, ви навіть не помітите різниці в рахунках за електроенергію наприкінці місяця.
Однак, якщо ви принципово не хочете доплачувати, навіть якщо це найменша плата, тоді вам слід подумати про те, як припинити забувати виймати зарядку з розетки.
Це один із найпопулярніших міфів, який свідчить, що тривалість роботи зарядного пристрою зменшується при його підключенні до електромережі.
Вважається, що якщо зарядка постійно підключена до розетки, термін її служби значно скоротиться.
У цьому ще є частка правди.
Середній термін служби звичайної зарядки становить 50 тисяч годин, або 2 тисячі днів, або близько 6 років.
Виходячи з цього протягом 5-6 років зарядка може бути підключена до електромережі, і теоретично нічого не повинно відбутися в цей період.
Однак, якщо ви хочете збільшити термін служби зарядного пристрою, то вам потрібно буде постійно відключати його від джерела живлення після заряджання.
У цьому випадку ви можете продовжити термін служби на кілька років.
Але, принаймні, чи це має якийсь сенс?
Адже після багаторічного використання пристрою він втратить свій зовнішній вигляд, а роз’єм, швидше за все, розхитається. І чи не вийде ваш пристрій з ладу набагато раніше?
Загалом вартість нового обладнання не така вже й велика. Тому, чи варто намагатись продовжити термін його служби до 10 чи 15 років, залежить від кожного. Я не думаю, що в цьому є якийсь сенс.
Існує безліч думок щодо цього питання.
Деякі люди стверджують, що зарядний пристрій може легко спалахнути або навіть вибухнути.
Це має сенс лише в тому випадку, якщо ваша розетка виходить із ладу.
Крім того, це може статися через раптовий стрибок напруги, якщо у вас досить стара проводка, немає захисних автоматів або вони працюють погано, і сама зарядка виготовлена з неякісних матеріалів невідомих виробників. У цьому випадку вам не слід залишати її в розетці.
Однак, якщо у вас високоякісний оригінальний зарядний пристрій, і всі ваші дроти в нормі, то не слід боятися пожежі через зарядку, що залишилася в розетці.
Наприклад, багато хто з вас напевно бачили сучасні розетки з вбудованими USB-портами.
Ці комбіновані пристрої поєднують функції зарядки для мобільного телефону і звичайної розетки.
І найголовніше, начинка цих комбінованих пристроїв (під кришкою яких можна побачити не тільки стандартні дроти, але й елементи схеми такі ж, як у звичайного зарядного пристрою для телефону).
Це означає, що ця розетка з USB портом – не що інше, як сучасний зарядний пристрій, встановлений у стіні, який постійно підключений до електромережі. І в цій розетці немає проблем із пожежонебезпечністю.
Зарядний пристрій не надто небезпечний, особливо якщо у нього надійний виробник.
Однак є кілька причин, через які ви не повинні забувати відключати зарядний пристрій і ховати його.
Одна з найважливіших причин, через яку ви повинні відключати свою зарядку та прибрати її, – це маленькі діти.
Навіть якщо зарядка працює в пасивному режимі, вона може становити загрозу для дітей.
Наприклад, дитина може легко перегризти провід, і навіть хороша ізоляція не врятує, або залізти у роз’єм за допомогою металевих предметів, наприклад, спиць.
Вихідний струм становить близько 2А, а напруга – 5 вольт.
Тому, щоб уникнути навіть незначних травм у майбутньому, рекомендується ховати зарядний пристрій подалі від маленьких дітей.
Це правило поширюється і на домашніх тварин.
Тому що власники кішок і собак знають, що їх вихованці просто люблять є всілякі дроти.
Тому не рекомендується залишати зарядний пристрій у розетці, якщо в будинку є домашні тварини. Це може призвести не тільки до пошкодження зарядного пристрою, але й до травмування домашнього вихованця.
Також, зарядний пристрій залишений у розетці ви можете випадково зачепити проходячи повз, у гіршому випадку це не тільки зіпсує зарядку, але й виведе з ладу розетку.
Тому рекомендується не залишати зарядні пристрої в розетках, і знайти їм певне місце для безпечного зберігання.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
View Comments
Я несагласен с автором що зарядка када пастаянно в сети будет менше служить наоборот чем меньше зарядка будет витягуватца з разеткі тем более ана будет служить и це нетолько зарядних пристрояв стосуеться телевизорі і т.д