Що робити, коли ваш Android-смартфон вийшов з ладу: корисні поради

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Коли ви купуєте новий смартфон з операційною системою Android, він «літає» і всі програми відкриваються миттєво, але з часом все кардинально змінюється. Отже, байка про те, що технологія Apple краща, полягає в тому, що iPhone ніколи не помре. Насправді це не зовсім так, всі смартфони гальмують. Експерти мобільного сервісу розповідають, як усунути причини таких помилок.

Переповнення буфера

Кеш – це пам’ять, у якій зберігаються копії програм, які часто використовуються. Це забезпечує користувачеві швидкий доступ зі смартфона до різноманітних програм, встановлених на телефоні. Кеш, як буфер, з’єднує процесор і основну пам’ять. Коли сховище заповнене, відбувається збій в роботі пристрою: додаток відкривається із затримкою або може зависнути і не завантажуватися взагалі. Тому рекомендується очищати кеш кожні три місяці (але не частіше). Це можна зробити в налаштуваннях і основних параметрах завантаженої програми. Ви можете легко знайти в Інтернеті детальну інструкцію для вашої моделі телефону.

Реклама

Занадто багато програм

Кожен власник телефону встановлює додатки (ігри, програми), якими він не користується. Вони можуть накопичуватися і в кінцевому підсумку засмічувати основну пам’ять пристрою, викликаючи збій. Тому бажано час від часу впорядковувати та видаляти з телефону весь непотрібний вміст.

«Важкий» аплет працює в режимі нон-стоп

Коли на смартфоні багато відкритих програм, це може спричинити його неправильну роботу. Як бачите, кожен аплет використовує можливості телефону: операційну систему, кеш-пам’ять, а отже, процесор. Тому вам завжди слід деактивувати програму. Це можна зробити через налаштування телефону в розділі «Програми».

Переповнення пам’яті

Усі зображення, відео та інші мультимедійні файли, отримані в Messenger, зберігаються в пам’яті смартфона. А коли набирається забагато, сховище переповнюється, і гаджет починає виходити з ладу. Тому найкраще час від часу очищати збережені файли, час від часу використовувати хмарне сховище або переносити медіафайли на карту пам’яті.

Вірус

Завантажуючи файли з невідомих джерел замість Play Market, можна занести в телефон програмні віруси. Чи є спосіб запобігти цьому? Так, для цього потрібно час від часу встановлювати антивірусну програму для діагностики гаджетів. Такі антивірусні програми працюють за тим же алгоритмом, що і ПК: вони виявляють шкідливі файли, а потім видаляють їх.

Ви також можете повернутися до налаштувань і скинути налаштування телефону, повернувши всі параметри до заводських налаштувань. Але не варто робити це занадто часто.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ