Google Maps – це онлайн-картографічна служба, яку підтримує Google. Він пропонує різні функції, такі як перегляд карт, маршрутів, інструкцій та визначення місць. Крім того, Google Maps також має функцію під назвою хронологія – ознайомтеся з нею нижче.
Google Timeline – це функція, яка дозволяє створювати хронологічний перегляд подій. Ви можете відвідувати місця, переглядати фотографії, читати публікації та багато іншого. Він ґрунтується на місці подій та вашої історії перегляду. У цій публікації ми пояснимо, що таке шкала часу Google, як її активувати та редагувати.
Інструмент відстежує місця, які Ви відвідали на Google Maps. Він створює докладну карту всіх місць, де ви знаходилися, а також дату та час, коли ви там були. Ви можете використовувати тимчасову шкалу, щоб повернутися до місць, які ви відвідали в минулому, поділитися своєю історією подорожі з друзями або просто зберегти записи про всі місця, які ви відвідали.
Є два способи отримати доступ до хронології: через Карти Google або через додаток Google Maps для Android/iOS. Ми покажемо вам, як отримати доступ до хронології та використовувати її за допомогою Google Maps.
Щоб активувати тимчасову шкалу, необхідно виконати такі дії:
Можна також змінити події на часовій шкалі, щоб змінити дату, час, місце або тип події. Для редагування події просто натисніть значок олівця та внесіть необхідні зміни.
Якщо ви бажаєте видалити подію, просто натисніть значок кошика та підтвердьте видалення.
Не вдалося відновити віддалену часову шкалу, але ви можете отримати дані за допомогою Google Takeout.
Події, зареєстровані інструментом, є приватними за замовчуванням, тобто тільки ви можете їх переглядати. Однак, ви можете поділитися певними подіями з іншими, якщо хочете. Щоб поділитися подією, просто натисніть на значок загального доступу та виберіть людей, з якими потрібно поділитися.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…