Хакер, фахівець із кібербезпеки розповів, як визначити, що додатки на смартфоні збирають зайву інформацію.
За його словами, якщо програма вимагає права доступу до камери та мікрофона, це привід почати турбуватися. «Багато користувачів, коли встановлюють програми, вони на все погоджуються і натискають на всі запити “дозволити”, щоб програма скоріше запустилася. Ніхто ніколи не замислюється, навіщо певному додатку доступ до камери чи мікрофону, а тим більше до сховища», – додав Вакулін.
Зазначається, що користувач може помітити роботу мікрофона або камери за допомогою спеціальних індикаторів на смартфоні.
Ще однією ознакою несанкціонованої роботи програм може бути швидка розрядка — шпигунські програми працюють у фоновому режимі.
Експерт поділився детальними рекомендаціями щодо вибору бездротових зарядок для смартфонів, акцентуючи увагу на ключових аспектах,…
Журналісти видання AndroidInsider підготували список з п'яти привабливих смартфонів з якісними IPS-екранами, які доступні за…
За чутками, вже наступного року Apple випустить нову версію свого пошукового трекера AirTag. У мережі…
Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…
Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…
Apple вже давно працює над складними апаратами iPhone, але поки що не випустила жодного такого…