Чи обов’язково відключати на смартфоні геолокацію

На багатьох смартфонах функція місцезнаходження включена за замовчуванням. При цьому одні користувачі взагалі не замислюються про це, коли користуються гаджетом, а інші відключають геолокацію. То хто ж із них робить правильно?

Геолокація потрібна для роботи багатьох програм на смартфоні. Завдяки цій функції ви можете користуватися мобільним пристроєм як GPS-навігатором, дивитися прогноз погоди, замовляти таксі та багато іншого.

Але що станеться, якщо ви вимкнете місцезнаходження на вашому пристрої? Насамперед, усі програми, роботи яких потрібна ця функція, перестануть нормально працювати. Більше того, якщо раптом вам потрібно буде вказати десь адресу, то вам доведеться все вводити вручну щоразу. Тому є сенс відключати цю функцію хіба що на якийсь час.

Коли ви користуєтесь смартфоном як навігатором, акумулятор розряджається швидше. Але це відбувається не через те, що активовано геолокацію, а через те, що в цей час постійно підвантажуються різні дані: інформація про погоду, місцезнаходження та ін.

Дізнатися, які програми на телефоні використовують функцію розташування, можна отримати за допомогою параметрів. Там потрібно знайти пункт «Локації», де ви побачите, які програми нещодавно отримували доступ до геолокації. Якщо ж ви хочете подивитися, які взагалі програми мають доступ до цієї функції, то вам потрібно буде перейти в розділ «Дозволи програм».

Завдяки пункту «Місце розташування» на смартфоні можна налаштувати, як і в яких випадках будуть передаватися та зберігатись дані про місцезнаходження. Наприклад, чи зберігатиметься інформація про місця, які ви відвідали, чи включено у вас сповіщення про землетруси тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я